Etikos komisija tirs dviejų Tarybos narių elgesį

Į etikos sargų akiratį pakliuvo du Tarybos nariai: konservatorė Lina Rimkienė ir socialdemokratas Laurynas Jonauskas. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės tarybos Etikos komisija trečiadienį nusprendė pradėti du tyrimus dėl galimo politikų padorumo principo pažeidimų. Tyrimai pradėti, gavus Daivos Šideikienės prašymus. 

Į etikos sargų akiratį pakliuvo du Tarybos nariai: socialdemokratas Laurynas Jonauskas ir konservatorė Lina Rimkienė.

Tyrimas L. Jonauskui pradėtas įtarus, jog Tarybos narys galimai pamelavo Etikos komisijai, pateikdamas ataskaitas apie savo, kaip Tarybos nario, veiklą.

L. Rimkienė Etikos komisijos dėmesio sulaukė dėl to, kad socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė informaciją: „Šiuo telefonu gali sužinoti, kas laimės merų rinkimus Mažeikiuose. Kandidatas dar ir padėkos. P. S. Man atsiuntė žinutę ir pakvietė kavos! Kiekvieną mėnesį susitiksim. Va.“

Prie šio teksto buvo pridėtas raginimas skambinti trumpuoju telefono numeriu 1482.

Etikos komisija aiškinsis, ar Tarybos narė, pateikdama tokią informaciją, neklaidino visuomenės ir ar ji pati neskambino šiuo trupiuoju telefono numeriu, kurio skambučio kaina – 5 eurai. Komisija nutarė taip pat išsiaiškinti, ar politikė šių išlaidų neprašė padengti iš Tarybos nario išmokai skirtų lėšų.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

25 Atsakymai į “Etikos komisija tirs dviejų Tarybos narių elgesį”

 1. Nustebintas parašė:

  Pagal jūsų komentarą,nuorodas,išeitų,kad ir direktoriuką S.Šiurį vejasi ne skaidrus šleifas.Ar tik ne su pedagoginiu išsilavinimu jis, kas per partija?

 2. mažeikietis parašė:

  Kas tiesa tai tiesa , bet 2022m. gruodžio 20d. Tarybos narės L.Rimkienės sutuoktinio A. Rimkaus UAB ,,Autobastionas“ laimėjo viešąjį pirkimą Mažeikių savivaldybėje ir teiks atitinkamas paslaugas. Nežinau, ar sutarčių pasirašytojai S.Šiurys ir A.Rimkus buvo tiek prisivaišinę, kad sutartyje nurodė ,, sudarė ir pasirašė šią antstolio paslaugų teikimo sutartį ir sutaria dėl toliau išvardintų sąlygų….“ Norintiems susipažinti su transporto priemonių nuvilkimo, saugojimo ir grąžinimo paslaugų teikimo įkainiais ieškoti sutartyje Nr. MS-395. Gal pagal šią sutartį valdininkų ir politikų transporto priemonės bus nuvelkamos per kokius nors baliukus?

  1. Tada logiška ,,draugystė" parašė:

   Tarp koncervatoriu ir Bartkevicio partijos,o juk anksciau tarp poniu konfliktai buvo,fizrukes ir t.t..Jei tai tiesa ziauru Mazeikiuose.Cia ne tik tiesioginio valdymo reikia,bet ir STT bustines.Todel Mazeikius ivardina jau Zemaiciu uzkampiu.

  2. to mažeikietis parašė:

   Jei tai tiesa,būtų žiauru ir verta STT dėmesio sutartis ir jos dalykas. Manau nauja valdžia su teisininkais ir teisėsauga patikrins sutarčių turinį. Prokurorai taip pat gali ginti viešą interesą.

 3. Vija parašė:

  Šideikienė matomai neužmiega ant ko nors nepapylusi pamazgų…Rimkienės fb ką nori tą ten bendrina. Nelandžiokit po svetimus fb ir nereikės trukdyti kitų laiką visokiom komisijom. Matomai susidomėjo ir paskambino, o dabar aprauda paaukotus 5 eurus :) :)

  1. Vilija parašė:

   jei konservatoriai laiką leidžia fb ir užslėptu būdu lupikauja,tai jiems Mažeikių savivaldybėje galimai ne vieta.

 4. Vidas parašė:

  Gal taip renkamos lėšos ne Ukrainai paremti , bet Bartoševičiui pagelbėti?

  1. to Vidas parašė:

   Na, tu ir brudas. Ir iš kur tokie pusdurniai randasi? Kokią dar naują sąmokslo teoriją sugalvosi? Matyt, pačiam su sąžine nelabai, tai ir apie kitus taip galvoji.

 5. Konservams ne! parašė:

  Konservatoriai ir Rimkienė gi žino kaip pinigus pasidalinti, gal jau pamiršot šventosios Linutės žodžius? Konservatorių pasiuntinukė į rinkimus ėjo po kitos partijos vėliava, o prieš seimo rinkimus po 5 kartus per dieną agitavo už PiŠ ir konservus, tfu bl*t kokia vaidmaine…

 6. kur rimkiene ten gedulingos puokstes parašė:

  Jos kolega ir baznycioje pastovi, ne tik prie baznycios. Konservatoriu saika savo juodais baznycia graziai pazemino. Dievas tik ant liezuvio ir kalbose, o gyvenime myli setona ir puikiai vykdo jo uzsakymus

 7. Puga Puga parašė:

  Tarybos narė ir konservatorė Lina Rimkienė savo ,,Facebook‘‘ paskyroje paskelbė: ,, Kai vaikystėje uždavinėdavau mamai paikus klausimus, ji sakydavo: “ į šikučių daubą grybų rauti“. Buvo poetė išleidusi kelias knygas. Paskambinkite 1482 ir sužinosite, kodėl šioje šikučių savivaldybėje tiek daug tamsos!‘‘
  Manau , kad nebūtina skambinti 1482 tam ,kad sužinoti, kodėl šioje šikučių savivaldybėje tiek daug tamsos! Manau, kad pagal konservatorę L.Rimkienę, šioje šikučių savivaldybėje tiek daug tamsos yra todėl, kad valdančiojoje daugumoje yra partija ,,Laisvė ir teisingumas‘‘ , konservatoriai ir V.Sungaila.
  Labai keista, kad konservatorė užmiršo ,kad STT buvo susidomėję konservatoriais Žulpa ir Kryžiumi ir jiems teismas priėmė sprendimą. Juk viename Tarybos posėdyje L. Rimkienė viešai pareiškė, kad buvusių konservatorių nėra, todėl konservatorių partijos pirmininkė L.Rimkienė turėtų neužmiršti konservatorių padarytus nusikaltimus , o ne savo partiečių š… versti ant socdemų.
  Gal todėl V.Sungaila ir žiūri pro rakto skylutę ir visą gyvenimą laukia šviesesnio rytojaus bei labai laukia kol šikučių savivaldybėje dirbantys darbuotojai ir politikai pradės skaityti ,, žaliojo agurkėlio‘‘ poeziją ? Juk ,,turima sąžinė‘‘ kas kart mažėja.

 8. 3,1415926 parašė:

  Kiekvienas čia pakomentavęs yra primuštas. Bažnyčioje.

 9. Atsilupėliui ka-kai parašė:

  Ar už valdiškus pinigus paskambinti?Labiausiai drąsūs,ane?

  1. Anonimas parašė:

   Pats tu atsilupėlis!

 10. Manau parašė:

  Reiktų dar pasidomėti, ar L. Jonauskas nesuklaidino rinkėjų VRK pateikdamas duomenis, jog 2028 m.!!! yra baigęs universitetą, kas iš esmės reiškia, jog į universitetą jis tik ruošiasi stoti :)

 11. vidas parašė:

  „Kai vaikystėje uždavinėdavau mamai paikus klausimus, ji sakydavo: “ į šikučių daubą grybų rauti“.
  Buvo poetė išleidusi kelias knygas.
  Paskambinkite 1482 ir sužinosite, kodėl šioje šikučių savivaldybėje tiek daug tamsos!“ L.Rimkienė FB
  Rimkienė nesiliauja apgaudinėti patiklių asmenų. Kodėl reikia skleisti melą ,norint , kad būtų renkamos lėšos Ukrainai? Atsakymas akivaizdus , jei paskelbsi , kad norintys paaukoti Ukrainai skambinkite tuo Nr., tai tikriausiai niekas neskambins . Todėl Lietuvą valdantys asmenys galimai nurodė juos aptarnaujančiam personalui skleisti melą ir vilioti iš patiklių asmenų pinigines lėšas.Įdomu , kaip jie apgaule išviliotas lėšas pasidalina ar padalina?.Gal leidžia santuokiniui laimėti kokį viešą pirkimą?

  1. Vidui parašė:

   Ar labiau nusišnekėti jau nebesugebėjote? Parašėte visišką nesąmonę.

   1. Vidas parašė:

    Tai paaiškinkite ,kodėl reikia agituoti skambinti tuo tel. nr skleidžiant melą , o nepasakyti tiesą , kad tuo tel Nr renkamos lėšos Ukrainai?

    1. Vidui parašė:

     Nereikia eilinio kvailo Rimkienės išsišokimo priskirti Lietuvos vyriausybei. Juk lėšas Ukrainai šiuo numeriu renka nevyriausybinės organizacijos. O norinčių padėti, kaip matote, buvo daug – surinkta net 14 milijonų. Ir, manau, tai ne paskutinė tokia akcija.

     1. Vidas parašė:

      Noriu Jūs informuoti , kad skleidžiant melą buvo surinkti tie 14 milijonų .Taip pat tai , kad melą skleidė ne tik Rimkienė , bet daug įtartinos reputacijos asmenų .Aš manau , kad šitaip buvo renkamos lėšos ne Ukrainai padėti , bet Bartoševičiui pagelbėti.Nes kilniam tikslui -Ukrainai paremti – manipuliacijos žmonių sąmone nereikalingos .Bet jei norima padėti Bartoševičiui ,tai jau reikia mulkinti žmones.Ir manau , kad Rimkienė 5 eurus paaukojo iš Tarybos nario išmokai skirtų lėšų.

 12. Kūkū parašė:

  Bet tamsta ir atsilupęs. Paskambink man 1482, paaiškinsiu

  1. Galimybių pasas parašė:

   Konservatoriai prievartauja finansiniais klausimais žmones?Na,pvz.neleidžia žmogui pasiimti savo pinigus iš pensijų fondo ir atsisakyti jų tokios paslaugos.Dabar Rimkienė nurodo savo kvailinamiems , patikliems žmogeliams tel.Nr.,kuriuo paskambinęs lengvatikis ,bus nureketuotas.Ar čia ta teisininkė,atseit,geradarė Rimkienė?

 13. Sodų vid.m-klos valgyklą irgi puola priešai parašė:

  bet per debatus paaiškėjo, kad tai darbuotojų papildoma komercinė veikla, kuri galimai neapmokestinta jokiais mokesčiais, nelegali veikla. Tai kaip išsilaikyti sąžiningiems maisto gamybos verslininkams, jei tokie konkurentai?

  1. ar sutapimas, bet konservatorių kandidatas į merus parašė:

   domėjosi situacija būtent Sodų vidurinėje mokykloje.

 14. Rinkliava parašė:

  Ar Rimkienė dar nesugalvojo prie bažnyčios su torielka pastovėti?Konservatoriams būdinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto