Festivalyje sugebėjimus demonstravo jaunieji artistai

Kalnėnų vidurinėje mokykloje įvyko antrasis, jau tradiciniu tapęs rajoninis pradinių klasių teatrų festivalis „Vaikystė su pasaka 2007“. Jame mažiesiems žiūrovams parodyti keturi spektakliai.
GALĖJO PALYGINTI
Teatro pradinukams šventės šeimininkai – Kalnėnų vidurinės mokyklos „Linksmuolių teatras“, vadovaujamas mokytojos Vidos Daugėnienės, parodė savo draugams nuotaikingą vaidinimą – Astridos Lindgren „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“. Pagal tą patį kūrinį spektaklį suvaidino ir mokytojos Odetos Cholodnikovaitės vadovaujami Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos jaunieji aktoriai. Žiūrovai turėjo puikią progą pamatyti, kaip skirtingai galima interpretuoti tą patį kūrinį, palyginti ir vienų, ir kitų mokinių vaidybą.
Festivalyje duoklė atiduota ir jos didenybei lėlių teatrui – „Ventos“ vidurinės mokyklos teatras „Kaukutis“ (vad. Ina Latakienė) suvaidino pasaką Donaldo Biseto kūrinio „Paršiukas Ikaras“ motyvais.
VAIDINS
IR KITĄMET
Suvaidinę linksmą Justino Marcinkevičiaus pasaką „Grybų karas“, festivalį užbaigė Senamiesčio pagrindinės mokyklos jaunieji aktoriai, kuriuos parengė vadovė Dalia Plonienė.
Per šventės uždarymą pasipylė apdovanojimų lietus: vaikai apdovanoti saldžiais prizais, o geriausiems aktoriukams teko atminimo dovanėlės. Ir kai kuriems vaikams, ir kolektyvų vadovams įteikti Švietimo skyriaus padėkos raštai.
Viena festivalio organizatorių mokytoja V. Daugėnienė dėkojo visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šventės rengimo, nepagailėjusiems jėgų ir dovanų. Mokytoja išreiškė viltį, kad toks festivalis aplankys vaikus ir kitąmet.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauk.; Mokytoja V. Daugėnienė teigė,
kad svečių festivalyje lauks
ir kitais metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto