Filmas apie toleranciją ir imigrančių kasdienybę – nemokamai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvoje skleidžiama tolerancijos kitataučiams idėja. Norintieji gali nemokamai gauti režisierės Aistės Ptakauskės dokumentinio filmo „Pasaulio virtuvė“ DVD plokštelę.
Akcijos organizatoriai pasiryžę filmu pasidalinti su tais, kurie iki kovo 31 d. apsilankę puslapyje www.pasauliovirtuve.lt užpildys anketą ir įtikinamai pateiks argumentus, kodėl jie nori šį filmą turėti savo asmeniniame archyve.

Pilnametražis dokumentinis filmas pasakoja apie penkias moteris, kurios atsikraustė gyventi į Lietuvą iš skirtingų pasaulio šalių, skirtingais istoriniais laikotarpiais ir dėl skirtingų priežasčių. Iš pirmo žvilgsnio šių moterų gyvenimo istorijos atrodo neįtikėtinos, bet geriau įsižiūrėjus ir įsiklausius, pasirodo, kad tai galėjo nutikti kiekvienam iš mūsų. Iš ko dėliojame savo pasaulį, kurį vadiname namais? Iš lyties, amžiaus, odos spalvos, tautybės? O gal tiesiog iš atjautos, talento, meilės ir žmogiškumo?
„Pasaulio virtuvė“ – ne vien tik filmas, tai – kvietimas pasvarstyti, kas mus verčia jaustis svetimais, paraginimas ištiesti pagalbos ranką tiems, kas šalia mūsų nesijaučia visiškai savi.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Filmas apie toleranciją ir imigrančių kasdienybę – nemokamai”

  1. Eina na... tie tolerastai! parašė:

    Tikrai nežadu visų toleruoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto