„FK Atmosfera“ palydėjo metus ir ruošiasi naujiems išbandymams

Klubo auklėtiniai džiaugėsi šalikais su „FK Atmosferos“ simbolika. Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Mažeikių futbolo klubas „Atmosfera“ miesto centriniame stadione pagerbė savo klubo auklėtinius, išleido juos trumpų atostogų ir ruošiasi kitų metų iššūkiams.

Mažeikių centriniame stadione jau septintą kartą vyko „FK Atmosfera“ tradicinis kalėdinis renginys. Kasmetinėje metų pabaigos šventėje klubo ugdytiniams buvo įteikti šalikai su klubo simbolika, atminimo dovanomis apdovanota po du kiekvienos amžiaus grupės futbolininkus – 16 prizų buvo įteikta geriausiems ir perspektyviausiems sportininkams.
Klubo techninis direktorius Nerijus Gudaitis „Santarvei“ apibūdino 2021-ųjų darbus ir pasiekimus: „Šiuo metu klubą lanko 180 vaikų, jauniausia yra 2016 metų gimimo vaikų grupė, vyriausia – 2004 metų gimimo, tai jaunuoliai, kurie jau beldžiasi arba žaidžia reprezentacinėje vyrų „Atmosferos“ ekipoje. Pirmą kartą surinkome mergaičių grupę, kurią lanko 22 mažeikiškės. Kiekvienų metų pabaigoje visiems savo auklėtiniams įteikiame dovanėles – pirmą kartą, kiek atsimenu, buvo saldainiai, antrą – puodukai su klubo simbolika, trečią – kepuraitės, ketvirtą – marškinėliai… Šiemet vaikus nudžiuginome „Atmosferos“ šalikais.“
„FK Atmosfera“ jau pateikė paraišką licencijuotis kitų metų Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos pirmenybėms. Čempionate norą dalyvauti pareiškė 16 komandų – devyni klubai bei septynios dublerinės aukščiausiojo diviziono klubų ekipos. Licencijavimo komiteto posėdis dėl pirmos lygos licencijų suteikimo yra numatytas vasario 18 d.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto