FK „Atmosfera“ šventė pirmą pergalę

Nuotr. iš FK „Atmosfera“ archyvo

Lietuvos „TOPsport“ pirmoje futbolo lygoje po keturių nesėkmių pirmą pergalę penktadienį iškovojo FK „Atmosfera“, savo aikštėje minimaliu skirtumu įveikusi Gargždų FK „Banga B“.

});

Kamuolį šiose rungtynėse dažniau kontroliavo svečiai, tačiau vienintelis įvartis per pridėtą pirmo kėlinio minutę krito į jų vartus – po nuo gairelės kampinio pakelto kamuolio pirmasis prie jo suskubo mūsų ekipos žaidėjas ukrainietis Jaroslav Šapovalov ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Mažeikių ekipos vyriausias treneris Marius Šluta po rungtynių pažymėjo, kad šiose rungtynėse ir buvo akcentuota, kaip svarbu išnaudoti standartines situacijas po baudos ir kampinių smūgių, žaidėjai įvykdė žaidimo planą, išlaikė persvarą ir iškovojo pirmą pergalę.

Tai leido FK „Atmosfera“ iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos pakilti per du laiptelius – dabar komanda yra 14-oje vietoje.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto