„FK Atmosferai“ – trečias pralaimėjimas

Trys Ernesto Andriušio (raudona apranga) taiklūs smūgiai „FK Atmosferos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Kazio PAULAUSKO nuotr.

Trečią pralaimėjimą Optibet pirmojoje futbolo lygoje patyrė „FK Atmosfera“ – penktadienį išvykoje po atkaklios dvikovos rezultatu 3:4 nusileido Gargždų „Bangai B“.

Pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo mažeikiškiai – šeštą rungtynių minutę įvartį pelnė Ernestas Andriušis. Po keturių minučių varžovai išlygino rezultatą, tačiau 27-ą pirmojo kėlinio minutę E. Andriušis dar kartą išvedė „FK Atmosferą“ į priekį. Įgytos persvaros mūsų ekipai išsaugoti nepavyko – jau po trijų minučių aikštės šeimininkai išlygino rezultatą, o kėlinio pabaigoje taikliu smūgiu išsiveržė į priekį.

Antrame kėlinyje E. Andriušis pelnė trečią įvartį ir rezultatą išlygino, tačiau kėlinio viduryje gargždiškiai vėl sėkmingai atakavo mažeikiškių vartus.