Futbolo aikštėje – trijų kartų komandos: dukros, mamos, močiutės

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jau antrus metus mūsų mieste Motinos diena pažymima netradiciniu futbolo turnyru „Aš, mama, močiutė“, kuriame dalyvauja trijų kartų atstovės.
Antrą kartą turnyre nusprendusios dalyvauti ir šio renginio veidu tapusios Limontų komandos narės sako, kad tokių renginių, kurie suburia šeimas, suteikia gerų emocijų, galėtų būti ir daugiau.

Praėjusiais metais Motinos dienai paminėti skirtame turnyre Mažeikiuose į futbolo aikštelę išbėgo aštuonios komandos.
Ant žaliosios vejos liejosi emocijos, aistros, sportinis azartas, nestigo įvarčių, gražių epizodų tiek varžybose, tiek žaidimų, estafečių rungtyse.
Limontų komandos viduriniosios kartos atstovė Kristina „Santarvei“ pristatė suburtą komandą, joje – penkiametė darželinukė Urtė, ji pati ir močiutė Marytė.
„Kodėl susigundėme startuoti tokiame renginyje? Kaip juokauju, vaikai aukštyn, tėvai – mažyn. Gal sunkiau buvo tik močiutę priprašyti, bet vis tiek prašėme, prašėme ir priprašėme. Ji mus suprato – jos sūnus, mano vyras, vaikystėje lankė futbolo treniruotes pas Nerijų Gudaitį. Mama už jį taip pat sirgo ir dabar suprato, kaip svarbu anūkei dalyvauti tokiame turnyre“, – pasakojo Kristina Limontienė.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Primename, kad mini futbolo turnyras „Aš, mama, močiutė“ vyks gegužės 3 d., penktadienį, Mažeikių centriniame stadione. Šios Motinos dienai skirtos sporto šventės pradžia – 18 val.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto