Futbolo debiutantės baigė čempionatą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Debiutinėse savo pirmenybėse mūsų miesto merginų futbolo komanda „Triumfas“ pasidalijo septinta aštunta vietomis ir, pasak trenerio Ramūno Daubario, įgijo patirties bei gavo pamokų, ką reikėtų tobulinti.
Lietuvos moterų futbolo pirmosios lygos čempionatą Mažeikių „FK Triumfo“ merginos baigė rungtynėmis Panevėžyje – čia jos dėl penktų aštuntų vietų susikovė su vietos „FA Panevėžio“ komanda.
Pirmasis šių rungtynių kėlinys pasibaigė taikiai – į rezultatyviausios mažeikiškės Rimantės Jonušaitės taiklų smūgį kėlinio pabaigoje panevėžietės atsakė išlyginamuoju įvarčiu. Po pertraukos dvi mūsų ekipos žaidėjos patyrė traumas, žaidimas kiek išsiderino, o tuo pasinaudojo aikštės šeimininkės – jos pelnė tris įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 4:1.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Futbolo debiutantės baigė čempionatą”