Futbolo klube „Atmosfera“ – pasiruošimas naujam sezonui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo praėjusių metų lapkričio nutraukus visas vaikų futbolo varžybas, FK „Atmosfera“ veikla nesustojo – numatytos tolesnės veiklos gairės, vyko jaunųjų futbolininkų vertinimas, vyrų komanda ruošiasi startuoti Lietuvos pirmos lygos futbolo čempionate.

Karantinas – ne poilsiui

Praėjusių metų rudenį kitoms sporto šakų komandoms nutraukus varžybas, futbolo klubo „Atmosfera“ vaikų grupės toliau sportavo – treniravosi lauke, dalyvavo čempionatuose.
Klubo techninis direktorius Nerijus Gudaitis „Santarvei“ sakė, kad iki pat lapkričio pabaigos vyko normalus visų aštuonių FK suburtų grupių treniruočių procesas.
Tarp jaunimo, lankančio FK „Atmosfera“, vyriausi yra šešiolikmečiai futbolininkai, jauniausi – penkiamečiai, iš viso pagal amžiaus tarpsnius yra sudarytos aštuonios grupės.
„Su berniukais treniravosi ir septynios įvairaus amžiaus mergaitės. Manau, kad po karantino sugebėsime suburti ir atskirą mergaičių grupę. Gaila, kad, lapkričiui baigiantis, kai iki vaikų čempionatų finalų liko vienos ar dvejos rungtynės, viską teko nutraukti“, – pasakojo N. Gudaitis.
Gruodis vaikams ir treneriams netapo poilsio mėnesiu. Vyko nuotoliniai seminarai ir mokymai, vaikams reikėjo ruoštis metų vertinimui, treneriai ruošė vaizdo pamokėles (karpė kadrus, montavo ir pan.), pasak N. Gudaičio, taip buvo patikrintos kiekvieno trenerio galimybės, gebėjimas išeiti iš savotiškos komforto zonos.
„Atmosfera“ dirba pagal belgų „Anderlecht“ klubo programą, kur paskutinis metų mėnuo yra skirtas vertinimui. Kiekvienas žaidėjas vertinamas dešimties balų sistema pagal 30 kriterijų, vertinami įvairūs dalykai – nuo kamuolio valdymo technikos iki psichologinių gebėjimų.

Švenčių neužmiršo

Neužmiršo klubas ir jau septintus metus gyvuojančios tradicijos, kai apdovanojami geriausi jaunieji komandų žaidėjai. Tik šiais metais nepavyko susiburti į vieną vietą ir kartu pasidžiaugti. Klubo vadovams teko ieškoti būdų, kaip įteikti prizus.
Geriausiais futbolininkais savo amžiaus grupėse treneriai įvardijo Denisą Stankų, Redą Kupliauską, Mangirdą Stasį, Faustą Brazdauską, Nedą Parieštį, Džiugą Sabaitį, Dovydą Vareiką ir Gustą Gerulskį. Prizu pagerbta Jula Rimeikytė, kuri pirmoji iš mergaičių susiejo savo ateitį su FK „Atmosfera“, bei Gediminas Kontenis – kaip veikliausias klubo narys.
Neliko nuskriausti ir kiti auklėtiniai – visus juos pasiekė raudonos žieminės kepurės su klubo pavadinimu.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto