Gaisrai kilo vienas po kito

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savaitgalį ir pirmadienį rajone degė pirtis, liepsnojo automobiliai, užsidegė automobilinis keltuvas.

Šeštadienio popietę buvo pranešta apie gaisrą Mažeikiuose, Purienų take. Atvykusius ugniagesius gelbėtojus pasitiko atviros liepsnos liežuviai, besiveržiantys iš vienaukštės mūrinės pirties. Gaisras buvo pastebėtas vėlai – pirtis buvo tolėliau už ūkinio pastato, tad ugnis sunaikino pirties vidų, kuris buvo iškaltas medinėmis dailylentėmis, nudegė pastato stogas.

Sekmadienį, prieš vidurdienį, Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai buvo informuoti apie gaisrą, kilusį Sodų gatvėje daugiabučiame name, – po nakties rastos apdegusios buto durys ir kilimėlis.

Gerokai rimtesnis incidentas kilo apie aštuntą valandą vakaro Žemaitijos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje prie prekybos centro „Maxima“.

Kai atvyko ugniagesiai gelbėtojai, ugnis jau buvo apėmusi tris automobilius – dvi „VW Pasat“ markės mašinas bei „Opel Meriva“.

Kaip paaiškėjo, iš pradžių užsidegė „pasatas“, o kai jame sprogo dujų įranga, gaisras persimetė ir į šalia stovėjusias transporto priemones.

Per gaisrą vienam „VW Passat“ išdegė salonas, išdužo langai, kitam sudegė visos degiosios automobilio mašinos dalys, „opeliui“ aprūko salonas, apdegė kairės pusės šonas ir išdužo langai.

Pirmadienį, apie antrą valandą nakties, ugniagesių gelbėtojų ekipažai skubėjo į Kegrių kaimą (Viekšnių seniūnija), iš kur pranešta, kad dega pašarų gamybos cechas. Pirmieji į gaisro vietą atvykę viekšniškiai ugniagesiai per kelias minutes užgesino pastato viduje degusį automobilinį keltuvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto