Gaisras senolę paliko be gyvenamųjų patalpų

Ugnis Skuodiškių kaime nuniokojo pastato stogą bei vidų. Nuotrauka iš PGT archyvo

Savaitgalį rajone kilo trys gaisrai, per vieną iš jų visiškai supleškėjo gyvenamasis namas. Vienmarškinė namo šeimininkė spėjo išbėgti į lauką.

Skuodiškių kaime „raudonasis gaidys“ apsilankė penktadienį apie antrą valandą nakties. Mūriniame name viena gyvenusi, jau aštuoniasdešimtmetį atšventusi moteris miegojo virtuvėje ir pajuto, kad kambaryje tvenkiasi dūmai. Kaip gulėjo, taip moteris ir išbėgo į lauką, o ugnis jau siautėjo name.
Keturios rajono ugniagesių gelbėtojų automobilinės cisternos su ugnimi kovojo iki paryčių, tačiau nuostoliai – didžiuliai: nudegė stogas, išdegė vidinės sienos, perdanga, sudegė namų apyvokos daiktai.
„Buvome nuvykę į gaisravietę, suteikėme nedidelę materialinę pagalbą, parūpinome maisto produktų. Kai bus nustatyta gaisro priežastis, moteris kreipsis dėl materialinės paramos į rajono Savivaldybę. Kaip sakė pati namo šeimininkė, kuri šiuo metu gyvena ūkiniame pastate įrengtose patalpose, namo daugiau nebeatstatinės (gaisras šiame pastate kilo antrą kartą), todėl pavasarį, pasitelkę viešuosius darbus atliekančius darbininkus, išvalysime gaisravietę“, – pažadėjo Šerkšnėnų seniūnas Alfonsas Šakauskas.
Kaip informavo valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnai, gaisro priežastys kol kas nežinomos, įvykis tiriamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto