Gaisro pavojus nenutraukė išgertuvių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pasak ugniagesių gelbėtojų, tokio vaizdo, kokį pamatė Gamyklos gatvėje esančiame bute, jie dar nebuvo neregėję: ant dujinės viryklės puode dega mėsa, langai aklinai uždaryti, butas pilnas dūmų, o virtuvėje kaip niekur nieko sėdi du vyriškiai ir geria alkoholį.

Trečiadienio popietę apie tai, kad laiptinė pilna dūmų, skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 informavo šios gatvės tryliktojo namo gyventojai. Į įtariamą gaisravietę išskubėjo ne tik Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, bet ir Balėnų ugniasienių gelbėtojų ekipažas, taip pat policijos bei medikų ekipažai.

Pasak pirmųjų į įvykio vietą atvykusių mažeikiškių ugniagesių gelbėtojų, laiptinė jau nuo pirmojo aukšto buvo pilna aitrių dūmų, jie sklido iš buto, esančio ketvirtajame aukšte. Į patalpas pareigūnai pateko be didesnio vargo – durys, matyt, ne kartą laužtos ir remontuotos, patraukus už rankenos, lengvai atsidarė.

78-erių metų buto šeimininkui ir kiek jaunesniam jo svečiui gaisro pavojus ir patalpoje esantys  dūmai netrukdė – jie ramiausiai gėrė alkoholį. Pareigūnai atidarė bute visus langus, išvėdino patalpas ir nukėlė puodą su mėsa nuo viryklės.

Tai 35-tas nepagrįstas ugniagesių gelbėtojų iškvietimas šiais metais Mažeikių rajone, pernai jų per tą patį laikotarpį buvo gerokai mažiau – 25.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto