Galiūnams iki prizininkų pritrūko pusantro taško

Po savaitgalio kovų futbolo aikštėse „Mažeikių“ reprezentacinė futbolo komanda toliau išlieka zonos lydere. Tuo tarpu Mažeikių galiūnų ekipa pirmajame galiūnų superlygos etape liko ketvirta.
DU ĮVARČIAI –
PO BAUDINIŲ
Eilines Lietuvos antros futbolo lygos Vakarų zonos rungtynes mažeikiškiai žaidė išvykoje su artimiausia persekiotoja Klaipėdos „Universiteto“ komanda.
Pasak komandos vadovo Aldaro Pupliausko, rungtynės prasidėjo didele sparta, pavojingos situacijos susidarė tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Pirmieji pasižymėjo mažeikiškiai: įvartį pelnė Tomas Kizevičius. Po trijų minučių mūsų komanda rezultatą padvigubino – taikliu baudos smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Justas Gulbinas. Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos dviem minutėms, klaipėdiškiai tokiu pat galingu smūgiu rezultatą sušvelnino.
Antrasis kėlinys prasidėjo mažeikiškių atakomis, ir varžovų vartininkas baudos aikštelėje nugriovė vienas prieš vieną išėjusį A. Bulošą. Vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Antanas Tautvydas. Į šį svečių įvartį aikštės šeimininkai atsakė taikliu smūgiu, tačiau jų džiaugsmas truko neilgai: R. Vaineikį baudos aikštelėje gynėjai parvertė, ir A. Tautvydas realizavo antrąjį baudinį šiose rungtynėse.
„Mažeikiai“ iškovojo pergalę rezultatu 4:2 ir išlieka vienintelė ekipa zonoje, kuri per penkerias rungtynes dar nėra praradusi nė vieno taško ir iškovojusi visas pergales. Šiandien mažeikiškiai rungtyniauja išvykoje su ketvirtoje vietoje esančia Plikių „Sakuona“.
GALIŪNAI LIKO KETVIRTI
Savaitgalį Šiauliuose vyko pirmojo galiūnų superlygos turnyro pirmasis etapas, kuriame tarp šešių komandų varžėsi ir mažeikiškiai atletai. Mūsų miesto garbę gynė Antanas Abrutis, Vaidas Laurinskis bei sportininkas iš Latvijos Raivis Vidzis.
Sportininkai rungtyniavo septyniose rungtyse, net trijose iš jų mūsų komanda iškovojo prizines vietas: mažeikiškiai buvo pirmi lagaminų nešimo, antri – padangos vertimo bei treti – mašinų tempimo rungtyje. Tačiau blogesni rezultatai trijose rungtyse, kur buvo užimtos paskutinės vietos, neleido mūsų komandai užlipti ant prizininkų pakylos.
Pirmąją vietą iškovojo Biržų sportininkai, kuriuos į pergalę vedė stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Antri liko marijampoliečiai, treti – Birštono sportininkai, o mažeikiškiai, kurie nuo jų atsiliko tik pusantro taško, užėmė ketvirtąją vietą.
Antrasis galiūnų superlygos etapas vyks birželį Alytuje, trečiasis – liepą Birštone, o finalinis turnyro etapas vyks rugpjūtį Marijampolėje.