Galiūnas įsitikinęs: traumas skaičiuoti – bergždžias reikalas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pasaulio veteranų galiūnų čempionatą laimėjęs mažeikiškis Antanas Abrutis nemano sustoti – jau šį mėnesį jo laukia trys turnyrai Rusijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, pareikalausiantys didelės fizinės jėgos ir pasirengimo.
Tačiau galiūnui kelia nerimą tai, kad mūsų rajone jo sekėjų, bent jau artimiausiu metu, nematyti.
Jau šį penktadienį mažeikiškis skrenda į Maskvą, kur Rusijos sostinės dienų metu vyks tarptautinis galiūnų turnyras. Į namus jis grįš sekmadienį, o jau kitą penktadienį kartu su kitu žinomu Lietuvos galiūnu Vidu Blekaičiu vyks į galiūnų turnyrą Saratove.
„Turnyro Maskvoje varžovai žinomi – tai stipriausi Ukrainos, Estijos ir Rusijos atstovai, rungtys – taip pat žinomos, tradicinės, tik viena yra truputį keistesnė – mašinos laikymas. Principas toks:  automobilis yra užvaromas ant pakylos, jis pasviręs 45 laipsnių kampu. Tu atsiguli dar aukščiau jo ir pirštais kuo ilgiau turi jį išlaikyti.
Kaip visada, pirmoji rungtis – Apolono ašis (svarmens iškėlimas), kuri man labiausiai nesiseka. Viskas priklausys, kaip joje pasirodysiu, bet sau širdyje planuoju patekti tarp prizininkų“, – atviravo 45-erių metų galiūnas.
Atletas teigia jau atsigavęs po traumų, tinkamai pasiruošęs, tačiau… „Tai yra galiūnų sportas – planuoji vienaip, o nuplyšta oda ar gauni mikrotraumą, nebegali varžytis visa jėga, nebeišlaikai svorio sekunde ar dviem ilgiau, ir galutinis rezultatas – ne toks, kokio tikėjaisi, nes viskas susideda iš mažų dalykų“, – pasakojo mažeikiškis.
Jo laukia dar vienas pasirodymas – Amerikoje.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio „Santarvėje“.

4 Atsakymai į “Galiūnas įsitikinęs: traumas skaičiuoti – bergždžias reikalas”

 1. @@@ parašė:

  Šaunuolis, sėkmės!!!

 2. Tankistas parašė:

  Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelia, vieniems užtenka tyliai ramiai nugyventi, o kiti nori pasiekti is gyvenimo kuo daugiau. Kiekvienas renkames kas sau geriausia. Sėkmės Antanui.

 3. Andrens parašė:

  Na neatrodo kad jis baisiai praturtejes yra. Bet kai pasiziuri i ji, tai vienos siules. Geriau dirbtu normalu darba.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  O kaip kazin patirtos traumos atsilieps senatveje? Kas tie pinigai ir garbe?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto