Garbaus amžiaus pora ir pareigūnai tikisi padėkoti pilietiškam vyriškiui

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Neabejingas pilietis, į Mažeikius atvykęs iš kito miesto, nepagailėjo laiko, jėgų ir sulaikė 80-metę mažeikiškę apiplėšusį žmogų.
Septynis mėnesius trukęs tyrimas buvo nutrauktas, o nukentėjusiosios šeima ir policijos pareigūnai vis dar ieško galimybės padėkoti pilietiškam vyrui.

Į redakciją užėjęs mažeikiškis privertė prisiminti šio pavasario įvykius. Garbaus amžiaus miesto gyventojas vis dar neužmiršta, kaip svetimas žmogus puolė padėti nuo plėšiko nukentėjusiai žmonai, ir nori, kad apie šį sektiną poelgį sužinotų mūsų laikraščio skaitytojai.
Įžūlus apiplėšimas įvyko gegužės 8-ąją, apie antrą valandą dienos, prie V. Burbos gatvės 4-ojo namo. Kaip pasakojo išpuolį patyrusios 80-metės vyras, kai ji sustojo prie namo laiptinės durų atrakinti kodinės spynos, prie moters staiga prišoko jaunas vyras ir griebė už rankinės.
„Vyrukas, matyt, ją sekė jau ilgą laiką. Nutraukęs rankinę, kurioje buvo mobiliojo ryšio telefonas ir piniginė su nedideliu pinigų kiekiu, jis neskubėdamas pro „Avitelos“ parduotuvę nukiūtino tilto per geležinkelį link. Kaip vėliau paaiškėjo, rankinę užpuolikas išmetė į šiukšlių konteinerį, sau pasiliko tik pinigus. Žmona dar bandė vytis, parkrito… Kur tu tokį vyrą pavysi? O ir viskas truko kelias akimirkas, netikėtai“, – pasakojo „Santarvės“ pašnekovas.
Kaimyninio namo bute tuo metu dirbo vyras, kuris šį įvykį matė iš trečio aukšto balkono. Jis puolė į pagalbą. Kai nusileido, plėšikas jau buvo pabėgęs, tačiau vyriškis nukentėjusiosios paklausė, kaip šis atrodė, ir nuskubėjo geležinkelio stoties link.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Garbaus amžiaus pora ir pareigūnai tikisi padėkoti pilietiškam vyriškiui”

  1. žiniasklaidos perliukai :) parašė:

    „Kaimyninio namo bute tuo metu dirbo vyras, kuris šį įvykį matė iš trečio aukšto balkono. Jis puolė į pagalbą. Kai nusileido, plėšikas jau buvo pabėgęs, tačiau vyriškis nukentėjusiosios paklausė, kaip šis atrodė, ir nuskubėjo geležinkelio stoties link“
    Vyras matė, kaip atrodo plėšikas, bet nukentėjusios klausė, kaip atrodo?????

  2. Anonimas parašė:

    Šaunuolis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video