Gargžduose triumfavo aikštės šeimininkai

Antradienio vakarą Gargžduose vykusiose pirmosiose Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynėse dėl trečios vietos susikovė vietos „Gargždų pramogos“ ir Mažeikių „VIP“. Intrigą futbolo komandos išlaikė iki paskutinių šio susitikimo akimirkų.
Po itin atkaklios kovos pergalę rezultatu 4:3 šventė gargždiškiai.

Nors pirmame kėlinyje daugiau progų pelnyti įvarčius sukūrė mažeikiškiai, įvarčiai vis tik krito į jų pačių vartus – kontratakuodami aikštės šeimininkai jų pelnė tris iš eilės. Kai antro kėlinio viduryje Gargždų ekipa pirmavo rezultatu 4:0, atrodė, kad rungtynių nugalėtojas aiškus.
„VIP“ futbolininkai su tokia rungtynių baigtimi nesutiko – jie šeimininkams užkūrė tikrą pirtį. Likus žaisti septynias minutes, Marius Butėnas nerealizavo 10 metrų baudinio, tačiau po minutės tai padarė Tadas Markevičius. Dar po trijų minučių M. Butėnas pelnė antrą įvartį, po to mažeikiškiai užgulė varžovų vartus ir, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 20 sekundžių, Edgaras Stankevičius pelnė trečią įvartį. Deja, lygiosioms pasiekti mažeikiškiams pritrūko laiko.
„Nors žaidėme tik septyniese, vyrai parodė charakterį ir yra verti tik geriausių žodžių. Šeštadienį laukia atsakomosios rungtynės Radviliškyje – jas galime pavadinti svarbiausiomis sezono rungtynėmis. Mums būtina tik pergalė, kad galėtume žaisti pratęsimą. Gera žinia ta, kad šiose rungtynėse jau galės rungtyniauti Artūras Šteinas“, – „Santarvei“ sakė komandos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Paskutines šio sezono Lietuvos salės futbolo taurės rungtynes „VIP“ žais su vietos „Žalgiriu“ – komandos susitiks kovo 30 d. Kaune.