Gatvės gimnastai mažeikiškius kviečia į treniruotes

Nuotr. iš „Street Workout Mažeikiai“ archyvo

Gatvės gimnastų asociacija „Street Workout Mažeikiai“ visus, kas nori pajudėti, naudingai praleisti laiką, pirmąjį kovo vidurdienį kviečia rinktis į Sodų skverelį, kur vyks pirmoji bendra treniruotė.

});

Tradicija tęsiama

Dvyliktus metus pasitinkanti asociacija į tokias treniruotes mažeikiškius, jaunus ir senus, kviečia jau septintą kartą. Paprastai tai daroma paskutinį žiemos savaitgalį, tik šiais metais tradicija susiburti Sodų skverelio gimnastikos aikštelėje šiek tiek pavėlavo.

Apie treniruočių, kurios trunka iki lapkričio pabaigos, naudą „Santarvei“ pasakojo „Street Workout Mažeikiai“ vadovas Marius Kazlauskas: „Naudą įvardinčiau trimis aspektais. Pirmieji du yra aiškiai apibrėžti – sportas ir sveikata. Trečias dalykas, būdingas šioms treniruotėms, yra bendravimas – žmonės čia susipažįsta, o ateidami kiekvieną šeštadienį susiburia į mažą bendruomenę, neskuba skirstytis, bendrauja, dalijasi naujienomis.“

Praėjusį sezoną į gatvės gimnastų treniruotes susiburdavo per 20 mažeikiškių. Į jas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto