Gatvėse – neblaivūs vairuotojai

Šį savaitgalį daugiau dėmesio bus skirta vairuotojų kontrolei. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Neblaivių vairuotojų „šou“ rajone tęsiasi – trečiadienį du įkaušę vyriškiai nesuvaldė automobilių ir sukėlė avarijas. Patys avarijų kaltininkai jose nenukentėjo.
Apie pirmą valandą avarija įvyko prie prekybos centro „Norfa“, Naftininkų gatvėje. Automobilis „Daewoo Nubira“, kurį vairavo Arūnas J., nesilaikė saugaus atstumo ir trenkėsi į pastato stiklą bei stiklines duris. Per eismo įvykį apgadintas automobilis bei išdaužti stiklai. Po avarijos vairuotojui nustatytas 2,72 promilės girtumas.
Po valandos policijos pareigūnai vyko į Tirkšlius, iš kur buvo gautas pranešimas apie avariją patyrusį neblaivų vairuotoją.
S. Nėries ir J. Tumo-Vaižganto gatvių sankryžoje automobilio „Opel Vectra“ nesuvaldė tos pačios gatvės gyventojas Kazys F. Jo vairuojama mašina nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Atvykę policijos pareigūnui vairuotojui nustatė 1,84 promilės girtumą.
„Padėtis, kai šeštadienį tris avarijas sukėlė neblaivūs vairuotojai, o trečiadienį – vėl dvi tokios avarijos, verčia stiprinti vairuotojų kontrolę. Šį savaitgalį tam skirsime daugiau dėmesio“, – patikino rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto