Gegužė palydėta skaudžia avarija

Paskutinę gegužės dieną rajono eismo įvykių suvestinę papildė dar viena įskaitinė avarija: Laisvės ir Vasario 16osios gatvių sankryžoje buvo stipriai sužalotas vyriškis. NELAIMĖ TYKOJO PĖSČIŲJŲ PERĖJOJE
Apie vienuoliktą valandą į pėsčiųjų perėją Vasario 16osios gatvėje įžengė 71ų metų mažeikiškis Romualdas Adomas V., vedinas šuniuku. Tuo tarpu iš Laisvės gatvės įsisuko autobusas „Neoplan“, vairuojamas kauniečio Antano J., kuris nepraleido pėsčiojo ir jį partrenkė.
Pasak policijos pareigūnų, atskubėjusių į įvykio vietą, avarijos pasekmės sunkios: mažeikiškiui buvo sutraiškyta koja, jį medikai išvežė į traumatologijos skyrių.
Nors sunkiasvorės transporto priemonės vairuotojas ir teisinosi, kad, praleidęs priešais atvažiuojantį automobilį, jis suko į kairę ir per ilgą autobuso priekį nepastebėjo pėsčiojo, jis pripažįstamas avarijos kaltininku.
„Gegužę rajono keliuose buvo sužeista vienuolika žmonių, tuo tarpu žuvusiųjų skaičius išlieka stabilus jau trečią mėnesį – nuo metų pradžios rajono keliuose žuvo du žmonės. Iš viso per penkis mėnesius rajone įvyko 358 avarijos, per gegužę – 75. Šiemet jau sulaikyti 183 neblaivūs vairuotojai, pernai per tą patį laikotarpį beveik dvidešimčia mažiau“, – pateikė skaičius laikinai eismo priežiūros poskyrio viršininko pareigas einantis Steponas Liaugaudas.

NUKENTĖJO NEBLAIVUS VAIRUOTOJAS
Iš viso per praėjusią savaitę užregistruota dvylika avarijų, aštuonios iš jų įvyko savaitgalio dienomis.
Per jį rajono keliuose sulaikyti trys neblaivūs vairuotojai, nustatyti 27 kelių eismo taisyklių pažeidėjai.
Jau ir birželį dėl savo neatsargumo įvyko įskaitinė avarija. Šeštadienį Leckavoje automobilio „VW Golf“ nesuvaldė penkiasdešimtmetis Kušlėnų kaimo gyventojas Algimantas P. Neblaivus vairuotojas (2,69 promilės alkoholio) nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Dėl galvos žaizdų ir smegenų sukrėtimo jis paguldytas į traumatologijos skyrių.
Ši savaitė išskirtinė ir tuo, kad penkių avarijų kaltininkės – moterys. Sekmadienį ties Naftininkų g. 82uoju namu Meilutė P., vairavusi „Nissan Sunny“, nepaliko tarpo iš šono ir kliudė važiuojantį „Ford Escort“. Moteris iš įvykio vietos nuvažiavo.
Dar vienas „pabėgėlis“, kurio asmenybę aiškinamasi, nuvažiavo iš įvykio vietos penktadienio vakarą. „Senukų“ prekybos centro aikštelėje „Seat Toledo“ atsitrenkė į stovėjusį „BMW 318“ ir nuvažiavo. Pareigūnai išsiaiškino, kad „seatas“ priklauso Ventos miestelio gyventojui Vaidui L.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.:
Autobuso vairuotojas nepraleido per pėsčiųjų perėją ėjusio mažeikiškio ir jį sužalojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto