Geležinkelininkai gyventojams dalijo lankstinukus

Mažeikiškiams vairuotojams buvo dalijami lankstinukai, atšvaitai ir kepuraitės. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Dvi birželio dienas, antradienį ir ketvirtadienį, AB „Lietuvos geležinkeliai“ darbuotojai kartu su Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnais vairuotojams ir pėstiesiems dalijo lankstinukus, primenančius saugaus elgesio reikalavimus. Tokia akcija surengta minint Tarptautinę saugaus elgesio pervažose dieną.
Antradienį Daubiškių geležinkelio pervažoje, ketvirtadienį – geležinkelio pervažoje Algirdo gatvėje ir pėsčiųjų perėjoje per geležinkelį Stoties gatvėje eismo dalyviams buvo dalijami informaciniai lankstinukai, kuriuose primenami pagrindiniai saugaus elgesio pervažose principai, taip pat atšvaitai ir kepuraitės su bendrovės simbolika.
„Patys matote, kas įvyksta, kai vairuotojai pervažose nesilaiko kelių eismo taisyklių. O  pažiūrėkite, kaip yra perėjose: jaunimas važiuoja dviračiu, ausyse – ausinės, kirsdami bėgius net galvos nepasuka nei į vieną, nei į kitą pusę. O juk traukiniai visada turi pirmumo teisę, jie negali apvažiuoti kliūties kaip automobiliai, be to, stabdymo kelias daugiau kaip dešimt kartų ilgesnis negu automobilio“, – pastebėjo lankstinukus dalijęs AB „Lietuvos geležinkeliai“ Šiaulių infrastruktūros specialistas Algimantas Petkus.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto