Gera pradžia: mažeikiškiai į konteinerius sunešė kokybišką tekstilę

Skaitytojams pro akis nepraslydo ši krūva, iškilusi prie vieno iš mieste esančių tekstilės konteinerių, tačiau labai operatyviai išvežta. Autorės nuotr.

Mažeikiškiai jau kurį laiką turi galimybę civilizuotai susitvarkyti su jiems nebetinkančiais, nereikalingais drabužiais ir avalyne – išnešti į tekstilės konteinerius.
Šiuo metu mieste yra išdėlioti 22 tokie konteineriai. Didžioji dalis jų – 18, priklauso Telšių regiono atliekų tvarkymo centrui (TRATC), 4 pavasarį įrengė nevyriausybinė organizacija „Būk su manimi“. Apie šios organizacijos veiklą „Santarvė“ išsamiau rašė praėjusią savaitę, šį kartą domėjomės, kur nukeliauja TRATC konteinerių turinys.

Gyventojams atskirti šių dviejų organizacijų konteinerius padeda skiriamieji ženklai. „Būk su manimi“ priklausantys tekstilės konteineriai yra apklijuoti ryškiais lipdukais.
TRATC prižiūrimi ir administruojami 2 kubinių metrų talpos tekstilės konteineriai, skirti Mažeikių miestui, buvo nupirkti ir įrengti įgyvendinant komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtros Telšių regione investicinį projektą. Jie yra balti ir pastatyti pusiau požeminių buitinių atliekų konteinerių aikštelėse. Šiais konteineriais mažeikiškiai gali naudotis nuo praėjusios savaitės.
Pasak TRATC direktoriaus Vidimanto Domarko, visi šie konteineriai vieną kartą jau buvo apvažiuoti ir jų turinys ištuštintas. Mažeikiškiams nebereikalingus, tačiau dar tinkamus naudoti drabužius, patalynę, užuolaidas, avalynę, minkštuosius žaislus surinko ir išrūšiavo vienos Telšiuose veikiančios nevyriausybinės organizacijos nariai. Jų atsiliepimai apie mažeikiškių išneštus drabužius geri: sudėta pakankamai tvarkinga ir kokybiška tekstilė, o kai kurie žmonės avalynę sudėjo ir į batų dėžutes.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto