Geriausio žvejo taurė iškeliavo į Šiaulius

Žvejus pasitikęs žvarbus vėjas ir merkiantis lietus varžyboms nesutrukdė – valtys išplaukė į ežerą. Nuotraukos iš draugijos archyvo

Nei stiprus vėjas, nei merkiantis lietus nesutrukdė žvejybos mėgėjams gausiai rinktis į spiningavimo varžybas. Jose dalyvavę žvejai džiaugėsi daugiau kaip aštuoniasdešimties kilogramų laimikiu.

Šeštadienį po penkerių metų pertraukos Plinkšių ežere vyko spiningavimo varžybos Savivaldybės mero taurei laimėti. Varžybas surengė Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugija.
Vienas iš varžybų organizatorių, Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos valdybos pirmininkas Tadas Janušauskas „Santarvei“ pasakojo, kad dalyvauti varžybose galėjo visi norintieji.
„Planavome surengti šventę visos Lietuvos žvejams, tačiau iš pradžių buvome išsigandę – stiprus vėjas, be paliovos merkiantis lietus ir tik trys atvykę ekipažai… Tačiau tas išgąstis buvo laikinas – susirinko net šešiasdešimt komandų, kurios nepaisė sudėtingų oro sąlygų ir sužvejojo gerą laimikį – 80,7 kilogramo lydekų ir ešerių“, – pasakojo varžybų organizatorius.
Varžytis susirinko ne tik mažeikiškiai žvejai, bet ir spiningavimo mėgėjai iš Kauno, Šiaulių, Jurbarko, atvyko svečiai iš Latvijos.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto