Geriausiųjų rinkimus antrąkart laimi gimnazijos mokytoja

Geriausia rajono mokytoja šiemet išrinkta „Gabijos“ gimnazijos fizikė Genovaitė Meinorienė. Šį pripažinimą ji pelno jau antrus metus iš eilės. Geriausius mokytojus įvardija gabiausi abiturientai, per valstybinius brandos egzaminus gavę du ir daugiau aukščiausių įvertinimų. Iš beveik pusantro šimto abiturientų anketas su atsakymais iki spalio pradžios buvo atsiuntę 115 buvusių moksleivių. Geriausi mokytojai paskelbiami Mokytojų dienos išvakarėse. Geriausių mokytojų rinkimų rezultatai bus patikslinti gavus visas anketas.
Abiturientų buvo paprašyta ne tik nurodyti geriausių mokytojų pavardes bei įvardyti jų būdo bruožus, bet ir užpildyti anketą apie pasirinktą studijų sritį bei svarbiausias savo vertybes. Išsamus geriausių mokytojų ir mokinių nuomonių tyrimas bus pristatytas gruodžio pradžioje. Tuomet geriausiems Lietuvos mokytojams bus įteikti atminimo diplomai ir knygos.
Geriausio mokytojo rinkimai vyko trečius metus. Antrą kartą geriausiais mokytojais įvardyti 26 pedagogai, o trečius metus iš eilės – septyni pedagogai.
Pirmaisiais rinkimų metais geriausi buvo paskelbti net devyni „Gabijos“ gimnazijos pedagogai – kitos tokios mokymo įstaigos, kur tiek daug „geriausiųjų“, Lietuvoje nebuvo.
Praėjusiais metais geriausius mokytojus rinko abiturientai ir jų tėvai. Geriausiomis įvardytos penkios rajono pedagogės: be „Gabijos“ gimnazijos mokytojų, paminėtos M. Račkausko gimnazijos ir Pavasario vidurinės mokyklos mokytojos.

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto