Geros pradžios „Mažeikių“ pergalei neužteko

Darius Pakamanis (raudona apranga) ne tik vadovavo žaidimui, bet ir sėkmingai atakavo varžovų krepšį. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Mažeikiams“ nepavyko iškovoti antrosios pergalės iš eilės LKL pirmenybėse – namuose jie nusileido ketvirtąją vietą užimančiai Utenos „Juventus“.

Smagiai pradėję pirmąjį kėlinį, kai išsiveržė į priekį rezultatu 10:2, mažeikiškiai vėliau krito į duobę: svečiai sužaidė atkarpą 22:5, ir šeimininkai pralaimėjo pirmąjį kėlinuką devynių taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje uteniškiai išlaikė šią persvarą ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 41:32 svečių naudai.
Antroje rungtynių pusėje abiejų kėlinukų pradžiose mūsų komanda priartėdavo prie varžovų iki trijų keturių taškų, tačiau šie vėl spurtuodavo ir išlaikydavo saugų atstumą. Rungtynių pabaigoje jų persvara siekė aštuoniolika taškų ir tik paskutinėmis akimirkomis mažeikiškiai ją sumažino ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 60:71.