Gesino gyvenamąjį namą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Sekmadienio popietę mažeikiškiai ir telšiškiai ugniagesiai gelbėtojai gesino gaisrą kaimyniniame Akmenės rajone – ten užsidegė gyvenamasis namas.
Apie pusę keturių po pietų Papilės seniūnijoje esančios Kairiškių gyvenvietės gyventojai skubios pagalbos telefonu 112 pranešė apie degantį 78-erių metų kaimynės namą.
Į gaisravietę buvo išsiųstas Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas, Viekšnių ir Tryškių ugniagesių komandos vyrai.
Pranešimas buvo gerokai pavėluotas – kai pirmieji į įvykio vietą atvyko Tryškių ugniagesiai gelbėtojai, visas medinis namas jau buvo apimtas liepsnos, stogas ir perdanga sukritę į vidų. Laimei, namo šeimininkė spėjo išeiti iš patalpų.
Gaisravietėje ugniagesių ekipažai dirbo keturias valandas. Po gaisro iš medinuko liko tik sienų griaučiai, viską sunaikino ugnis. Įtariama, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo, nes šiame name jau buvo kilęs panašus gaisras – dėl tos pačios priežasties užsidegė lova.
Prieš vienuoliktą valandą vakaro mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai vėl buvo sukelti ant kojų – pranešta, kad Draugystės gatvės 6-ojo namo laiptinėje – pilna dūmų. Pareigūnai tik išvėdino laiptinę – prisvilusį puodą su maistu 67-erių metų buto savininkas jau buvo nukėlęs nuo viryklės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto