Gimnazijoje – intensyvi mainų ir mokymosi savaitė

Svečiai iš Latvijos ir Vengrijos žvalgosi po Mažeikius.

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija ir mokykla iš Latvijos – Riga English Grammar School šią savaitę dalyvavo trumpalaikėje mainų programoje. Šios programos tikslas – geriau pažinti vieniems kitus, pasimokyti debatavimo meno, puoselėti kaimyninių šalių draugystę.
Riga English Grammar School mokinių ir mokytojų grupė svečiavosi Mažeikiuose, po to Merkelio Račkausko gimnazijos atstovai važiavo į Rygą.

Urvikiuose – kūrybiškas bandymas formuoti duonos kepaliukus.

Apie latvių viešnagę Mažeikiuose pasakojo viena iš projekto koordinatorių – gimnazijos anglų kalbos mokytoja Rita Meškienė: „Susitikimas buvo įspūdingas: šiltai sutikome savo draugus latvius, pakvietėme juos į pamokas, lankėme Mažeikių muziejų, apžiūrėjome miestą, kepėme lietuvišką duoną Urvikiuose ir, žinoma, dalyvavome debatuose. Džiugu, kad prie mūsų veiklų prisijungė gimnazijos svečiai – kolegos iš Vengrijos, dalyvaujantys šešėliavimo (pasidalijimo pedagogine patirtimi) programoje. Ir vieni, ir kiti mūsų partneriai išvažiuoja sužavėti gimnazija, Mažeikiais, o svarbiausia – mūsų draugiškumu.“

Antrą dieną mainų programos dalyviai praleido Rygoje.
„Tobulinome debatų metodą anglų kalba, išklausėme paskaitą ir debatuoti bandėme praktiškai. Vėliau projekto šeimininkai surengė ekskursiją po Rygos senamiestį, aplankėme Nacionalinį muziejų. Esame labai dėkingi už įgytas kompetencijas, naujas galimybes ir patirtis“, – informavo antroji šio projekto koordinatorė, gimnazijos anglų kalbos mokytoja Irena Urbonienė.

Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Debatai Riga English Grammar School.
Mažeikiškiai – ekskursijoje po Rygą.

One Reply to “Gimnazijoje – intensyvi mainų ir mokymosi savaitė”

  1. nu taip parašė:

    Ir kuo cia ta rackausko gimnazija zavetis, kad nebėra kuo.Priima tinginius kaip ir visur,mokytojai be muilo lenda ir pataikauja dyrikei ir tevams, stipriais specialist irgi nelabai gali pasigirt. Eiline mkla

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto