Gimnazijose aidi Paskutinis skambutis

Dviejų miesto gimnazijų abiturientai švęsti Paskutinio skambučio pirmiausia susitiko aikštėje prie Kultūros centro. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=844 template=caption]Šiandien apie 420 gimnazijų abiturientų aidi Paskutinio skambučio garsai. Nors šiemet bendros visų rajono abiturientų šventės atsisakyta, šešerių metų tradicijos tebesilaiko Merkelio Račkausko bei Gabijos gimnazijų ketvirtokai.

Nekasdieniškai pasipuošę, nešini savo gimnazijų vėliavomis ir šventiškais balionais, gerokai per tris šimtus šių gimnazijų abiturientų, lydimi savo klasių vadovų, susirinko prie Kultūros centro. Iš čia jie dainuodami, skanduodami patraukė į senamiestį ir sustojo prie Savivaldybės aikštėje esančio Lietuvos 1000-mečiui įprasminti skirto akmens. Čia skambėjo muzika, eilės ir sveikinimo kalbos, abiturientai bendravo tarpusavyje.
Ateinantį šeštadienį, birželio 3-iąją, gimnazistų laukia valstybinis geografijos egzaminas, kurį pasirinko 66 rajono abiturientai, o dar po kelių dienų jie laikys privalomąjį valstybinį ir mokyklinį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto