Gimnazijų pedagogai ketina jungtis prie streikuojančiųjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (LŠDPS) informuoja: mokytojų streikas tęsis, kol nebus pasiekta konkrečių sprendimų.
Jei streikas nebus nutrauktas, kitą savaitę prie streikuojančiųjų planuoja prisijungti ir Mažeikių miesto gimnazijų mokytojai.

ŠMM duomenimis, trečiadienį streikavo 55 švietimo įstaigos, iš jų streiką tęsė 53, nutraukė 12, prie streiko prisijungė 2 mokyklos.
Jei ŠMM ir Vyriausybei nepavyks susitarti su streikuojančiaisiais, ką tik Mažeikių miesto gimnazijose susikūrusių LŠDPS nariai į streiką planuoja įsijungti kitą savaitę.
Apie tai profsąjungos pranešė mokyklų vadovams.
Jei streikas toliau tęsis, dalis Merkelio Račkausko gimnazijos pedagogų prie jo prisijungtų antradienį, o Gabijos gimnazijos LŠDPS nariai – trečiadienį.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Gimnazijų pedagogai ketina jungtis prie streikuojančiųjų”

 1. perstukinui parašė:

  Viskas čia sueina. Gal prieš kritikuojant loginį mąstymą reiktų įjungti ne vien tik aritmetikos žinias? :-)

 2. perstukinas parašė:

  ŠMM duomenimis, trečiadienį streikavo 55 švietimo įstaigos, iš jų streiką tęsė 53, nutraukė 12, prie streiko prisijungė 2 mokyklos.
  Tai kad cia matematika nesueina… gal geriau nebestreikuokit o aritmetikos pasimokykit. Kaip gali is 55 nutraukti 12 o testi 53?…. du su puse grioviakasio.

 3. Arnas parašė:

  Siandien kylam i kova uz savo teises, nes etatinio apmokejimo sistema neteisinga. Kaip ir reikalauja pono Navicko profsajunga, turim vesti 18 pamoku ir 18 val turi buti skirta darbu taisymui, mokiniu renginiams, susirinkimams bei metodiniams darbams. Paskutini karta mokiniu darbus taisiau 5.30 val. ( Cia buvo 2 klasiu rasiniai bei pusiau formalus laiskas. O kas toks sumokes? Juk dabar darba reikia istaisyt per 2 min., tiek temokama. Prasau gimnaziju mokytoju vardu Mazeikiu savivaldybe mokytojam sugrazint atimtus 20 proc.

 4. xaxa parašė:

  kaip gerai ,nereiks pamoku man daryt uz sunu :)))

 5. v parašė:

  O DAUGIAU GIMNAZIJU MAZEIKIU RAJONE NEBERA? KUR SEDA, ,VIEKSNIAI?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto