Gimnazistai laimėjo „G&G Sindikato“ koncertą

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos auklėtiniai dalyvavo edukaciniame žaidime „LABAS mokyklų mūšis“ ir iš Telšių regiono komandų pasirodė geriausiai.
Už geras muzikos žinias mažeikiškiai pelnė pagrindinį prizą – grupės „G&G Sindikatas“ koncertą savo mokykloje.
Žaidime dalyvavusieji trumposiomis SMS žinutėmis turėjo atsakyti į muzikos srities klausimus. Jaunuoliai demonstravo, kaip išmano senosios ir klasikinės pasaulio muzikos istoriją, ką žino apie lietuvių muzikos legendas bei šiuolaikinės muzikos raidą.
Mokiniai atstovavo savo mokyklai, o visos Lietuvos mokyklos buvo suskirstytos į 10 lygų pagal apskritis.
Telšių lygos nugalėtojos Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Laimonas Terasius pastebėjo, kad labai svarbu, jog žaidimas netrukdė pamokoms ir davė edukacinės naudos.
„Labai džiaugiamės, kad laimėjome žaidimą. Galėtų tokių konkursų būti daugiau. Vaikų aktyvumą paskatino mokyklos savivalda, bet aš, kaip muzikos mokytojas, taip pat prisidėjau,“ – sakė L. Terasius.
Už geriausias žinias Merkelio Račkausko gimnazijos auklėtiniai pelnė grupės „G&G Sindikatas“ koncertą savo mokykloje. Grupės nariai skelbia, kad bus įdomu pamatyti, kaip pasikeitė šalies mokyklos ir patys mokiniai, mat paskutinį kartą švietimo įstaigoje grojo prieš šešerius metus.

„Santarvės“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto