Gindamas savo sūnų sužalojo mažametį

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Mažeikių policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl mažeikiškės pranešimo apie sumuštą savo sūnų. Moteris teigė, kad jos devynerių metų sūnų iš pradžių prie Draugystės g. 36-ojo namo esančio kioskelio, po to Žemaitijos g. 26-ojo namo kieme sumušė nepažįstamas vyriškis.
Vėliau pareigūnai išsiaiškino, kad smurtu įtariamas vyriškis taip bandė apginti savo sūnų. Pirminiais duomenimis, įtariamasis kumščiais bandė paauklėti paauglį, kad jis daugiau neužgauliotų ir nelįstų prie jo sūnaus. „Auklėjęs“ paauglį vyriškis buvo neblaivus.
Nukentėjusiam berniukui medikai diagnozavo galvos sumušimą.

6 Atsakymai į “Gindamas savo sūnų sužalojo mažametį”

 1. Gyvenam kaip pasakoj, kuo toliau tuo baisiau... parašė:

  Ot atėjo laikai, jaunieji bendičiukai laiptinėse geria alų, o policija atvykusi pasako: jaunimas, susirenkat alų ir pirmyn visi į pavenčius… Jaunimėlis laiptinėj šiukšlyną padaro, nieko nebegalima pasakyt – puola prieš, o tėvai akis išpūtę advokatauja, atseit čia ne mano vaikas, jis yra geras. O kai žmogui trūksta kantrybė, suduoda į skūrą, jam ohoho kiek bėdų prisiverda. Nekalbu apie šį konkretų atvejį. Tik tiek, kad girtam nedera auklėti ir primesti savo kažkokių pavyzdžių.

 2. to aha parašė:

  Jei toks mandras esi tai nueik i Admirala ,pasislaistyk sodo skersgatvyje,parkelyje ir „mojuokis“ su tavo supratimu normaliai isaugusiais paaugliais .

 3. aha parašė:

  Na taip normalaus vaiko normaliai girtas tėvas auklėjo nenormalų paauglį. Neskubėkite daryti išvadų. Toks įspūdis, kad patys vaikais nebuvote ir nesusipliekdavote kieme su bendraamžiais, Taip vaikia ir užauga mamyčiukais, kai tėvai už juos visur lenda į peštynes. O girtam ar blaiviam mušti vaiką iš viso žema. Auklėjamųjų priemonių tokiems tėvams, kurie nemoka rūpintis savais ir elgtis su kitų vaikais.

 4. Darius parašė:

  As taip pat palaikau teva (zinoma jei jis neperlenke lazdos).nes labai daug blogo auklejimo pavyzdziu laksto po miesta ir engia normaliai augancius ir graziai bendraujancius-zaidziancius vaikus.man paciam ne karta yra teke eiti i lauka vaikyti netikusiu tevu atzalas.
  realiai tokia situacija yra ne tik del to ,kad tevai yra isvyke ir mociutes nesusitvarko,labai daug neigiamo auklejimo yra pasalpiniu pijokeliu gretose,vaikai aisku nieko kalti ,kad tevai pragerineja skanesni kasni ir yra priversti elgetauti prie PC ,bet vaiku prieziuros tarnybos galetu daugiau laiko skirti toms seimoms daryti apsilankymus savaitgaliais po pasalpu gavimo ir uz nusizengimus bausti atitinkamomis bausmemis: ( tevams nei lito ,o vaikus ryte per piet ir vakare maitinant kokioje nors valgykleleje,bei parenkant pagal poreiki rubelius is raudonojo kryziaus)

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Ginčiau ir aš savo vaiką, kas lenda ir užgaulioja kitus, tam dėti atgal, kad daugiau nė miNties neturėtų panašiai elgtis. PALAIKAU TĖVĄ

 6. Šaunuolis parašė:

  duot piemenims į kailį, kad šikamosios neprisėstų! Baisu į gatvę išeiti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto