„Gintarėlyje“ – vaikų dainų festivalis

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“

Tėvynė – ne tik žodis. Tai mūsų žemė, mūsų kalba, mūsų istorija ir… Paprasta, šilta, jauki bendrystė po tuo pačiu dangumi, po ta pačia saule…

Pajusti bendrystę, iš dainų nupinti pynę Tėvynei kolegas ir svečius pakvietė Mažeikių lopšelis-darželis „Gintarėlis“. Į Žemaitijos regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų dainų festivalį „Dainuoju su… 2“ (mokytoju, mama, tėčiu, sese, broliu, seneliais ir draugais) susirinko atlikėjai ne tik iš Mažeikių rajono ikimokyklinių įstaigų, lopšelių-darželių: „Pasaka“, „Eglutė“, „Bitutė“, „Buratinas“, „Berželis“, „Linelis“, Viekšnių lopšelis-darželis „Liepaitė“, Sedos lopšelis-darželis „Jurginėlis“ – bet ir svečiai iš kitų rajonų. Sulaukėme kolektyvų iš Skuodo lopšelio-darželio, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“, Telšių lopšelio-darželio „Eglutė“, Šiaulių rajono Meškuičių lopšelio-darželio.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“

Ugdytiniai dainavo su mama, sese, broliu, kitais artimaisiais. Skambėjo dainų, kurias atliko net trijų kartų dainininkai – močiutė, mama ir anūkė, močiutė, tėtis ir anūkės.

Laikas praskriejo nepastebimai, dalyviai ir organizatoriai patyrė daug malonių akimirkų. Pasidžiaugę gražiu atlikimu, išgirdę daug įvairių dainų, išsiskirstėme tvirtai pasiryžę tęsti šį tradicija tampantį renginį.

Tokie renginiai būtini – vienija, telkia, stiprina ryšį tarp vaikų, tėvų, mokytojų, senelių, kitų įstaigų. Ruošiantis šventei, dar ir dar kartą įsitikinome, kokie atsakingi, darbštūs ir vieningi mūsų darželyje dirbantys žmonės. Tai įrodymas, kad siekdami užsibrėžtų tikslų gebame planuoti savo darbus, pasiekti ir pasidžiaugti rezultatais.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Gintarėlis“

Iš mažos širdelės skambanti daina – pati gražiausia ir nuoširdžiausia dovana brangiai Tėvynei. Anot mokytojo L. K. Ulevičiaus, „…jeigu dainuos vaikai, dainuos visa Lietuva…“.

Festivalio iniciatorė – darželio direktorė Ingrida Mažeikienė. Organizatorės – meninio ugdymo mokytoja-metodininkė Roma Skirmontienė, pavaduotoja ugdymui Jūratė Stackevičiūtė-Bubinienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto