Girti vairuotojai toli nenuvažiuoja

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neblaivių vairuotojų siautėjimas tęsiasi –  trečiadienį du girtuokliai įvykdė avarijas, dar vienas sulaikytas ketvirtadienį.

Išsiprašyti malonės nepavyko

Trečiadienį, prieš devintą valandą vakaro, Tirkšlių J. Tumo-Vaižganto gatvės gyventojas išgirdo keistą trenksmą ir nuėjo pažiūrėti, kas įvyko. Paaiškėjo, jog į tvorą trenkėsi automobilis „Ford Galaxy“. Nuo kelio nuvažiavusio vairuotojo padaryti nuostoliai – apgadinta tvora, nulaužtos kelios kalnų pušelės.
Prie šeimininko priėjęs vairuotojas prašė, kad nebūtų skambinama policijai, tačiau tai tirkšliškio nesustabdė – pamatęs, kad prašytojas yra neblaivus, jis surinko Bendrojo pagalbos centro telefoną. Tuomet vairuotojas iš įvykio vietos pabėgo, palikęs mašiną.
Atvykę pareigūnai nustatė, kam priklauso automobilis, užregistravo įvykį ir mašiną evakavo į saugojimo aikštelę Kruciuose. Kitą rytą, nuvykę į Lėtenius, pareigūnai susitiko su 41-erių Ž. G., turinčiu 11 metų vairavimo stažą. Neblaivus lėteniškis paaiškinimo parašyti nesugebėjo, tik pasirašė po protokolu, kur užfiksuotas jo pabėgimas iš avarijos vietos.

Gresia mašinos konfiskacija

Tą pačią dieną, tik keliomis valandomis anksčiau, ties Naftininkų gatvės 18-uoju namu Ventos gatvės gyventojas V. V. nesilaikė saugaus atstumo ir automobiliu „VW Passat“ atsitrenkė į stovintį  „VW Touran“. Avarijos kaltininkui buvo nustatytas lengvas girtumas.
Ketvirtadienį, apie dešimtą valandą vakaro, policijos budėtojui buvo pranešta, kad prie automobilio „Fiat Punto“ vairo važinėja neblaivus vairuotojas.
Policijos ekipažas šį automobilį sulaikė Sedos gatvėje. Pareigūnai nustatė, kad 23-ejų metų R. G., kuris nėra įgijęs vairuotojo pažymėjimo, važiavo girtas – jis „įpūtė“ 2,23 promilės.
Vaikinas, kuriam gresia bauda ir mašinos konfiskacija, teigė išgėręs du litrus alaus ir tuomet sėdęs važiuoti.

Kelyje – žvėrys

Policijos pareigūnai įspėja, kad vairuotojai būtų dėmesingi – ypač tamsiu paros metu, kai miško gyvūnai intensyviau migruoja ir išbėga ant kelio. Dažniausiai tokie susidūrimai baigiasi mašinos apgadinimu ir žvėries žūtimi.
Spalio 8-osios ir 9-osios vakarais rajono keliuose buvo mirtinai traumuotos dvi stirnos, dar du susidūrimai su žvėrimis užfiksuoti šią savaitę kelyje Mažeikiai-Plungė-Tauragė.
Pirmadienį jurbarkiškio vairuojamas automobilis partrenkė ir mirtinai traumavo į kelią išbėgusį usūrinį šunį, ketvirtadienį plungiškio mašina susidūrė su šernu. Sužeistas žvėris spruko į mišką, ant kelio liko tik apgadintas „Mercedes Benz“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto