Girto vaikino kelionė nutrūko dobilienoje

Avarijos pasekmės – apgadinta mašina ir išvažinėta dobiliena. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pasiėmęs tėvų automobilį su draugais gėrė alų, o vėliau, sukėlęs avariją, užmigo prie mašinos vairo… Taip sekmadienį baigėsi devyniolikmečio kelionė.

Aptiko miegantį vairuotoją

Apie pirmą valandą nakties policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad kelyje Mažeikiai–Skuodas, netoli Židikų, matyti į dobilieną nuvažiavęs automobilis „Seat Toledo“. Atvykęs policijos ekipažas aptiko nuo kelio nuvažiavusią transporto priemonę ir prie jos vairo miegantį jaunuolį.
Pažadintas devyniolikmetis Buknaičių gyventojas S. P. pareigūnams paaiškino nežinant tėvams pasiėmęs jų automobilį ir išvažiavęs pas draugus į Ukrinus. Čia jie išgėrę kelis dviejų litrų talpos plastikinius „bambalius“ alaus, tada nusprendęs važiuoti į Židikus. Prieš miestelį jis nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Avarijos pasekmės – apgadinta mašina ir išvažinėta dobiliena.
Paaiškėjo, kad vaikinas mašiną vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo bei neblaivus (2,31 promilės girtumas). Surinkta medžiaga bus perduota teismui. Bet tai vaikinui nėra naujiena – už to paties automobilio vairavimą neturint vairuotojo pažymėjimo praėjusių metų gegužę jam skirta dviejų tūkstančių litų bauda.

Avariją išprovokavo dviratininkas

Lapkričio septynioliktosios rytą avariją Tirkšliuose, J. Tumo-Vaižganto gatvėje, išprovokavo neblaivus dviratininkas.
Vietos gyventojas V. J., vairavęs dviratį, keitė važiavimo kryptį, išvažiavo į kelio vidurį ir nepraleido iš paskos važiavusio automobilio „Toyota Avensis“. Jo vairuotojas, vengdamas susidūrimo, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į gyvatvorę.
Avarijos metu apgadinta mašina. Dviratininkui nustatytas 0,77 promilės girtumas.
Dar vienas vairuotojas lapkričio šešioliktąją sukėlė avariją ir paspruko iš jos vietos. Gamyklos gatvėje kol kas nenustatytas automobilis trenkėsi į prieš šviesoforą sustojusį automobilį BMW. Po smūgio pastarasis dar atsitrenkė į priekyje stovėjusį „VW Multivan“.
Po avarijos jos kaltininkas, pasinaudojęs tamsiu paros metu, paspruko.

5 Atsakymai į “Girto vaikino kelionė nutrūko dobilienoje”

 1. Sumakeris parašė:

  Mlc sauleli pavariai vazuok taip ir toliau

 2. klasiokas K.L. parašė:

  Devyniolikmetis Buknaičių gyventojas S. P mokykloje buvo visai neblogas mokinys ir netikiu, kad Jis vairavo.

 3. Gintautas parašė:

  tai kad ten ne tas vairuotojas vairavo. Tas, kurį rado policija prie vairo, jokio ryšio neturi su šiuo įvykiu.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Keliuose baisi netvarka o policijos nematyti, pestieji vaiksto keliuose be atsvaitu, chosas mieste, visi nagli..vaziuoji per miesta 50 jautiesi kaip nenormalus koks nes visi lenkia tave.. Ka policija veikia neaisku..

 5. vairuotojas parašė:

  Kad vairuojančius pijokus reikia gaudyti ir bausti, tai vienareikšmiškai. Kas liečia pėsčiuosius ir dviratininkus, tai jie sukelia nemažai problemų, ypač pėsčiųjų prėjose, kur jie karaliai. Jau nekalbu apie tuos, kurie slenka sraigės greičiu, kalbasi viduryje gatvės. Yra kita kategotija, kurie tiesiog puola po automobilio ratais, dviratininkai važiuoja net nesižvalgydami. (KET tai draudžia). Susidaro įspūdis, kad nori pakliūti į avariją ir taip pagerinti savo materialinę padėtį,arba…..visiški daunai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto