Girtų tėvų konfliktus ir smurtą stebi vaikai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Girtų mažeikiškių siautėjimas tarp šeimynykščių vis tęsiasi – savaitgalį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai. Smurtautojų nesustabdo ir tai, kad jų veiksmus stebi vaikai – nepilnamečiai bei mažamečiai.

Tik prasidėjus šeštadieniui, policijos ekipažas buvo iškviestas į Naftininkų gatvėje esantį butą, kur kilo konfliktas tarp neblaivių sutuoktinių. 33-ejų metų neblaivi (nustatytas 2,40 promilės girtumas) moteris nagais įdrėskė į dilbį aštuoneriais metais vyresniam ir šiek tiek blaivesniam (nustatytas 1,26 promilės girtumas) sutuoktiniui. Smurto proveržis, po kurio įtariamoji buvo sulaikyta, vyko dešimtmečio vaiko akivaizdoje.
Apie pusę trijų ryto dar vienas incidentas, kurį teko aiškintis pareigūnams, vyko toje pat gatvėje esančiame name. 26-erių metų neblaivus (nustatytas 2,26 promilės girtumas) vyras sumušė ketveriais metais jaunesnę ir taip pat neblaivią (nustatytas 1,31 promilės girtumas) sugyventinę.
Konfliktą matė du vaikai – ketverių metų ir metų, smurtautojas uždarytas į policijos areštinę.
Prasidėjus pirmadieniui, pareigūnai skubėjo į butą Sodų gatvėje. Konflikto metu neblaivus (nustatytas 1,73 promilės girtumas) 40-metis vyras smogė dvejais metais jaunesnei sugyventinei į galvą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto