Girtų vairuotojų siautėjimas tęsiasi

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ankstų penktadienio rytą dar vienas gerokai apgirtęs automobilio vairuotojas papildė neblaivių eismo dalyvių, kurių atžvilgiu mūsų rajone pradėti ikiteisminiai tyrimai, gretas.

Atsakomybės neišvengs

Apie pusę dviejų ryto mieste budintis policijos ekipažas sustabdė Žemaitijos gatve važiavusį automobilį „BMW 320“. Mašina buvo sustabdyta dokumentų patikrinimui, be to, vairuotojo elgesys sukėlė įtarimų – nuo jo trenkė alkoholio kvapas. Patikrinus paaiškėjo, kad devyniolikmetis surinko visą „puokštę“ rimtų pažeidimų – jis vairavo neturėdamas tam teisės, be to, vaikinui nustatytas 1,93 promilės girtumas.
Kadangi devyniolikmečio girtumas viršijo pusantros promilės, buvo atliktos būtinos procedūros – vaikinas sulaikytas ir pristatytas į Mažeikių ligoninę, kur paimtas kraujas tikslesniam girtumo tyrimui, o automobilis priverstinai nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę Kruciuose. Vaikino atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam gresia baudos, griežčiausia – laisvės atėmimas iki metų.

Neblaivių vairuotojų skaičius didėja

Nuo šių metų įsigaliojo nuostata, kad už vairavimą, kai girtumas siekia pusantros promilės ir daugiau, gresia baudžiamoji atsakomybė. Iki rugpjūčio mūsų rajone buvo pradėti 54 ikiteisminiai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto