Girtumą išdavė įtartinai manevruojantis automobilis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Neblaivūs vairuotojai vis dar drąsiai sėda prie automobilio vairo.

Baustas ne pirmą kartą

Trečiadienį prieš šeštą valandą vakaro senamiestyje budėjęs policijos ekipažas pastebėjo įtartinai po kelią manevruojantį automobilį „Mercedes Benz“. Mašina buvo sustabdyta ties M. Valančiaus gatvės 35-uoju namu, policijos pareigūnai pamatė, kad 46-erių metų Nausodės gyventojas V. S. akivaizdžiai yra neblaivus – jam sunkiai sekėsi sutelkti dėmesį, iš burnos sklido alkoholio kvapas.
Vietoje vairuotojas girtumą tikrintis atsisakė, tačiau nuvežtas į policijos komisariatą persigalvojo. Jam buvo nustatyta 2,46 promilės alkoholio.
Su pareigūnais bendrauti šiam rajono gyventojui ne pirmiena – jis jau keturis kartus baustas už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, prieš vienuolika metų – už vairavimą esant neblaiviam.

Naktinėjęs vairuotojas buvo neblaivus

Ketvirtadienį antrą valandą ryto policininkai dokumentams patikrinti Tirkšliuose, Laukų gatvėje, sustabdė „Audi 100“. Vairuotojas, aštuoniolikmetis mažeikiškis L. L., ne tik negalėjo pateikti vairuotojo pažymėjimo, nes jo neturi, bet ir buvo neblaivus – nustatytas 2,22 promilės girtumas.
Po rajoną naktinėjęs jaunuolis tikino prieš kelionę išgėręs du litrus alaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto