Globos namų specialistai gavo ir žinių, ir apdovanojimų

Nuotr. iš asmeninio albumo

Trečią kartą Mažeikių rajono vaikų našlaičių ir senelių globos namų vadovai kartu su socialinių darbuotojų padėjėjais dalyvavo profesiniame sambūryje.
Iš Raseinių rajone vykusio renginio mažeikiškiai parsivežė ne tik jiems naudingų žinių, bet ir apdovanojimų.

Vyko diskusijos su vadovybe

Profesinį sambūrį organizavo Lietuvos pagyvenusių ir neįgalių žmonių įstaigų vadovaujančių darbuotojų asociacija „Rūpestinga globa“. Jo programoje buvo numatyta, kaip užimtumą sieti su darbu socialinėje įstaigoje, ugdant gebėjimą įveikti įvairias netikėtas situacijas, pasitelkiant personalo kūrybiškumą bei profesionalumą.
Sambūryje dalyvavo Seimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Socialinių paslaugų priežiūros departamento vadovai, svečiai. Vyko aktyvios įstaigų vadovų ir svečių diskusijos apie socialinių globos įstaigų ateitį, perspektyvas, apie socialinių darbuotojų darbo laiko sąnaudų normatyvus, jų darbo užmokestį.

Parsivežė ir žinių, ir apdovanojimų

Mažeikių globos namų socialinio darbuotojo padėjėja Janina Kašinskienė  ir muzikos vadovė Gena Gaižauskienė už nuoširdų ir gerą darbą, už meilę savo globotiniams buvo apdovanotos padėkomis. Pasak Vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktorės Birutės Vaičkienės, tokie sambūrio mokymai yra reikalingi dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Pirmiausia, pasak direktorės, esant sudėtingam laikmečiui, dvasinės pusiausvyros neturėtų prarasti ir patys socialiniai darbuotojai. Kita priežastis – ta, kad globojamiems žmonėms yra reikalingi ne tik gerai nusiteikę, bet ir gerai  išmanantys savo darbą specialistai.
„Toks renginys reikalingas, nes jis leidžia darbuotojams pabendrauti, pailsėti, pasidalinti darbo patirtimi, rasti atsakymus į įvairius praktinius klausimus, padiktuotus profesinės patirties, o ne vadovėlių“, –  pabrėžė įstaigos vadovė.

One Reply to “Globos namų specialistai gavo ir žinių, ir apdovanojimų”

  1. gal reiketu pasimokyti stilistikos? parašė:

    ,,rasti atsakymus į įvairius praktinius klausimus“ – kas cia per naujadaras? nuo kada klausimai gali buti praktiniai ir nepraktiniai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto