Globos namų vaikų kasdienybę skaidrino geradariai

Asmeninio archyvo nuotr.

Baigėsi gražuolė vasara – prasidėjo auksinis ruduo. Po vasaros globos namų auklėtiniai susirinko atgal į tuos namus, kurie vėl prisipildys tikėjimo, vilties ir laukimo. Iš pradžių šurmulys ir pasiruošimas naujiems mokslo metams viltingas mintis stumtelėjo į antrą planą. Tačiau tik trumpam. Kaip padėti vaikams, kaip praskaidrinti jų kasdienybę. Kaip visada čia į pagalbą atėjo mūsų geradariai.
Vaikus aplankė ir pradžiugino ilgametė globos namų rėmėja Inger-Ellen Nicolaisen iš Norvegijos. Ilgai lauktas susitikimas padovanojo vaikams daug džiugių akimirkų. Vaikai su viešnia ne tik kartu iškylavo, tačiau ir daug laiko praleido diskutuodami apie gyvenimo kelią, apie tikėjimą gražia ateitimi, apie būtinybę atkakliai siekti savo tikslo ir niekada neprarasti vilties.
Nuostabios dovanos vaikai sulaukė ir Rugsėjo pirmosios proga. Grįžus iš mokyklos, jų jau kieme laukė didžiulis batutas, ant kurio vaikai žaidė, kol pavargo. Šią nuostabią atrakciją vaikams dovanojo UAB „Justepa”. Šios bendrovės vadovai – nuolatiniai globos namų rėmėjai.
Po vasaros visiems vaikams vėl susirinkus į būrį, šios bendrovės vadovai padovanojo globotiniams nepakartojamą kelionę į Trakus. Vaikai ne tik aplankė pilį, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, pramogavo „Dino” parke, tačiau ir lankėsi Angelų kalvoje. Čia kiekvienas prie išsirinktos didžiulės angelo skulptūros padėjo savo rankomis pagamintą angelėlį. Padėjo su viltimi, kad jis išpildys jų patį didžiausią norą. Abejonių nebuvo, koks tai noras.
Sunku rasti padėkos žodžius UAB „Justepa” bendrovės vadovams už suteiktas nepakartojamas džiaugsmo ir vilties akimirkas vaikams.
Tikiuosi, kad gerumas grįš gerumu ne tik šiems žmonėms, bet ir moto klubo „Juodvarniai” kolektyvui. Jie, kaip ir kasmet, vieną rugsėjo pavakarę sulėkė, „suskrido” į globos namų kiemą. Tai begalinis džiaugsmas vaikams. Bendri žaidimai, rungtynės ir, aišku, nepakartojamas pasivažinėjimas motociklais. Tačiau tuo susitikimas nesibaigė. Kitą dieną vaikų laukė staigmena. Motociklininkai vaikus nusivežė į aerodromą, kur visi kartu turėjo galimybę paskraidyti ir pamatyti Mažeikius iš paukščio skrydžio.
Dėkojame visiems, dovanojusiems vaikams tokias džiugias akimirkas šį gražų rudenį.

Birutė VAIČKIENĖ
Mažeikių r. vaikų našlaičių ir senelių globos namų direktorė

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto