Gruodžio 3 d. Mažeikiuose skambės auksiniai balsai

Nuotraukos autorius „El Artography“

Gruodžio 3 d. 18 val. Mažeikių kultūros centrą aplankys visai Lietuvai puikiai žinomi ir publikos itin šiltai sutinkami operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ona Kolobovaitė, Egidijus Bavikinas. Jiems savo muzikavimu pritars Šiaulių pučiamųjų orkestras. Tikri savo srities profesionalai klausytojus pradžiugins koncertu „Meilės spalvos“, kuriame laukiami tiek mažeikiškiai, tiek miesto svečiai.
Vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų L. Mikalauskas, 2009 metų LRT projekto „Triumfo arka“ laimėtoja O. Kolobovaitė ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas E. Bavikinas drauge koncertuoja jau daugelį metų. Kelis dešimtmečius besitęsianti pažintis išaugo ne tik į kolegišką bendrystę scenoje, bet ir į šiltą, nuoširdžią draugystę gyvenime. Atlikėjų talentas, charizma ir puikus humoro jausmas traukia gerbėjus apsilankyti jų koncertuose, mat pasirodymuose nestinga ne tik kokybiškos muzikos ir profesionalaus atlikimo, bet ir šmaikščių istorijų bei improvizacijų.
Mažeikiuose atlikėjai į sceną lips su rimtu užnugariu – 55-ąjį koncertinį sezoną skaičiuojančiu Šiaulių pučiamųjų orkestru. Dideliam vyrų kolektyvui, kuriame groja ir viena mergina, vadovauja dirigentas ir pedagogas Sigitas Vaičiulionis. Jam diriguoti talkina ir saksofonu orkestre groja Gediminas Brūzga. Aktyviai koncertuojantis ir nuolat rengiantis unikalias programas orkestras nekantrauja susitikti su mažeikiškiais. Šiame mieste Šiaulių pučiamųjų orkestras lankysis pirmą kartą, tad su jauduliu laukia susitikimo su publika.
Koncertas „Meilės spalvos“ klausytojus džiugins kūrinių įvairove. Žiūrovai turės galimybę pasimėgauti smagiomis žinomų operečių dainomis, galės kartu dainuoti klasiškų lietuvių autorių Danieliaus Dolskio, Balio Dvariono ir Vytauto Kernagio dainas. Skambės ir žinomi užsienio autorių kūriniai: „Funiculi, funicula“, „Strangers in the night“, „You Raise Me Up“ ir kt. Nors trumpam atitrūkti nuo pandeminių nuotaikų persmelktos kasdienybės kviečia šio renginio organizatoriai – Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.
Koncerto rengėjai primena, kad būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Į koncertą bus įleidžiami tik asmenys, turintys galimybių pasą. Bilietus galite įsigyti „Bilietai.lt“ portale ir kasose bei Mažeikių kultūros centro kasoje. Daugiau informacijos rasite www.saule.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto