Grupė „Voiceless“ surengs galingą koncertą Plungėje

Ansamblis „Voiceless“ (iš anglų kalbos „be balso“) trankiai atidarys trečiąjį Žemaitijos dvarų festivalį. Jų koncertas vyks liepos 21 d. 19 val. Oginskio rūmų parko estradoje Plungėje.

Grupę sudaro trys muzikantai: dvi violončelės ir būgnai. Toks nestandartinis sąstatas žavi grupės gerbėjus, jų ratas su kiekvienu pasirodymu didėja. Trio repertuare rasime roko, klasikos, modernios pop kultūros muzikos originalias aranžuotes bei savos kompozicijos kūrinių. Populiarindami savo kūrybą „Voiceless“ pasižymi kūrybiškumu, tarkim roko stiliaus dainą „Timeless“ (iš anglų kalbos „amžinas, nepavaldus laikui“) sustiprina įdomus video su jaučiais Lietuvos kaime. Koncertuose muzikantai giliai įsijaučia į atliekamą muziką, taip sustiprindami poveikį klausytojams. „Voiceless“ yra smagu ir klausyti, ir žiūrėti, nes jų violončelės tiesiog magiškai veikia publiką. Grupės muzikantai taip pat yra įvairių orkestrų, kvartetų nariai.

„Šaunuoliai, grožiuosi jūsų darbu, šauni komanda, šauni muzika, kurianti puikią emociją, spaudžiu didelį nykštį ir linkiu sėkmės darbuose,“ – negaili komplimentų koncerto dalyvė.

Programoje išgirsime AC/DC, Rihanos, U2, Sting, Lady Gaga, Scorpions ir kitų atlikėjų žinomiausius kūrinius bei grupės sukurtas kompozicijas.

Bilietai čia: VOICELESS violončelių magija | tickets.paysera.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto