„Grūstėje“ tikrintojai iš FNTT ir kitų tarnybų – ne naujiena

Autorės nuotr.

„Santarvė“ sulaukė kelių pranešimų apie tai, kad prekyba maisto produktais užsiimančios ir viešojo maitinimo paslaugas teikiančios bendrovės „Grūstė“ centriniame padalinyje Mažeikiuose antradienį lankėsi Finansinių nusikaltimų tarnybos pareigūnai (FNTT).
Įmonės vadovybė įtaria, kad skundais įvairias institucijas „užvertė“ konkurentai.

Tarnyba plačiau nekomentuoja

FNTT atstovės spaudai Rūtos Andriuškaitės paprašėme pateikti informacijos apie tai, ar įmonėje Mažeikiuose antradienį ar pastarosiomis dienomis buvo vykdomas koks nors tikrinimas.
Specialistei pateikėme ir daugiau klausimų.
„Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba, vykdydama jai pavestas funkcijas ir siekdama užtikrinti Europos Sąjungos paramos lėšų tinkamą panaudojimą, atlieka viešosios įstaigos Europos socialinio fondo agentūra įgyvendinamo Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo lėšomis finansuojamo projekto vertinimą, todėl buvo kreiptasi į vieną iš projekto tiekėjų dėl dokumentų pateikimo“, – toks yra oficialus tarnybos atstovės atsakymas.

Skundais užvertė konkurentai?

„Santarvei“ susisiekus su „Grūstės“ generaliniu direktoriumi Deivydu Vyniautu, jis situaciją vertino ramiai ir pažadėjo pateikti išsamesnį komentarą.
Visas straipsnis ir „Grūstės“ komentaras – penktadienio laikraštyje.

8 Atsakymai į “„Grūstėje“ tikrintojai iš FNTT ir kitų tarnybų – ne naujiena”

 1. lopui Ha ha parašė:

  OL valgyklos nedirbo rugpjūčio 3 – 6 dienomis. Apie tai yra išlikusi informacija įmonės vidiniame psl. Ten pat yra darbuotojų paklausimai dėl nekokybiško maisto ir apsinuodijimų. Deje, paprastas žmogus nėra svarbus vadovybei. Iki šiol nėra atsakymo, kodėl apie 30 žmonių pietavusių grūstės ruoštu maistu, buvo apsinuodiję. Ir atsiprašymo nesulaukėme…

 2. Ha ha parašė:

  Ol nebur gerai del valgyklos maisto orleno valgykloj,ir valgyklos nebuvo pora dienu uzdarytos,kam reik skiesti….deja patys jokiu irodymu nepateiket kad nuo maisto susirgot!

 3. skubėjau darban parašė:

  Pirkau Putine paskubom, kad pardavėjų netrukdyti burokėlių salotas su pupelėmis jau įpakuotas į indelį. Užmečiau akį, kad galioja iki 09,03. Darbe išmečiau jas ir likau nevalgęs. Pradarius tą indelį ir paragavus… rūgščiai kartus skonis. Aiškiai surūgusios. Esu mažeikietis, gal tik kartą į metus apsilankau Putine, mat ne pakeliui. Šį kartą per skubėjimą surizikavau apsipirkt greit paruošto maisto. Nuvylė, papiktino ir kojos nekelsiu į tas grūstes.

 4. OL parašė:

  Šį mėn. grūstės ruoštu maistu apsinuodijo kelesdešimt „orlen Lietuva“ darbuotojų. Viskas užglaistyta, jokio paaiškinimo ir triukšmo. Tik porą dienų valgyklos uždarytos pabuvo ir vėl veikia….

 5. Dirbau grusteje parašė:

  Grūstėjė mišraines perplauna po kriaukle ir kaip šviežias pateikia, kepti mėsos gaminiai, tos visos blauzdelės pradedamos kepti kai jau mėsa nebegalioja, kad nereiktų išmesti. Tas pats ir su konditeriniais gaminiais, kurie drėkinami kad atrodytų švieži… o viskas pasenę ir neaišku kas ten jose dauginasi

 6. Egiui parašė:

  Jei ten nebeini 12 metų, tai iš kur žinai apie maisto kokybę? Ėjau ir eisiu. Juk tuos koncervus ne jie gamino. Reikia žiūrėti ką perki.

 7. Egis parašė:

  Jo Grūstės maistas pats nesvariausias nebeinu jau12metu nes boksu miesto kad neuzsilenkciau nuo nx tvarkykit maištus nx

 8. juokinga parašė:

  lyg tai Gruste turetu konkurentu,su savo nebegaliojanciais maisto produktais…ziauru ten pirkti kazka ,atkreipkit demesi,kas antra preke galiojimas ant ribos,o parduoda kaip sviezia kaina….baisu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto