Grybautojai turi labiau saugoti savo daiktus

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Išskirtinis grybavimo sezonas nuošalyje nepalieka ir ilgapirščių – jie sėkmingai naudojasi žmonių neatsargumu.

Policijos pareigūnai įspėja gyventojus, susiruošusius grybauti, kad vertingus daiktus ir dokumentus neštųsi kartu. Šią savaitę ne kartą buvo pranešta apie vagystes iš pamiškėse paliktų automobilių.

Neteko rankinės su pinigais ir dokumentais

Ketvirtadienį, nuo penkių vakaro, Ruzguose grybavę žmonės pamiškėje paliktą automobilį „VW Golf“, priklausantį 68-erių metų vyrui, rado apvogtą.

Išdaužę mašinos langą vagys apšvarino saloną. Jie pavogė 52-ejų metų moters rankinę su mobilaus ryšio telefonu „Samsung Galaxy A6“, 100 eurų grynųjų pinigų, banko kortele, asmens dokumentais. Padaryta 280 eurų turtinė žala.

Policijos pareigūnai informavo, kad ketvirtadienį gauti trys pareiškimai apie tokio pobūdžio vagystes. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl minėtos vagystės, kitais atvejais nustatinėjama padaryta turtinė žala.

Vagys naudojasi proga

Pareigūnus pasiekė informacija ir apie kitas tokio pobūdžio vagystes, įvykusias šiomis dienomis, – taip buvo „patikrintos“ mašinos pamiškėse prie Žemalės, žmonės policiją informavo apie jiems įtarimų sukėlusį automobilį.

„Tokio pobūdžio vagysčių nebuvo dvejus metus. Patariame gyventojams nepalikti mašinose vertingų daiktų, ką gali, pasiimti su savimi. Jeigu yra galimybių, automobilius geriau palikti prie sodybų, susitarus su jų savininkais. Prašome žmonių, pastebėjusių įtartinus automobilius, įsidėmėti jų valstybinius numerius“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius. 

Automobilių dalys

5 Atsakymai į “Grybautojai turi labiau saugoti savo daiktus”

 1. Anonimas parašė:

  Nu šaunuoliai pareigūnai – kokius vykusius patarimus duoda. Tiesa man labiau patiktų, kad jie subinėles pajudintų ir nusikaltėlius pagautų.

 2. Jo jo parašė:

  Važiuojant grybaut nereikėtu imt rankinių ir dukumentų.važiuojam visgi netoli savo rajone grubiai,o
  ir policija viską mato savo duomenų bazėse.imi telefoną ir viskas.

 3. Teisutis parašė:

  Tik taip

 4. Paprastas žmuogus parašė:

  Aš tokiais atvejais palieku iš aliexpress pirktą vaizdo kamerą.dėl suprantamų priežasčių nerašysiu kur.jei man taip atsitiktų,būtų tik laiko klausimas,kada vagišiai sulaužyti atsidurtų ligoninėje.

  1. Išsigandes parašė:

   Eina sauna koks kietas ir protingas tikriausiai baravykas busi ?:D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto