Gydymo įstaigų vadovai išsakė poreikius ir problemas

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus nuotrauka

Įprasta, kad kartą per ketvirtį į Savivaldybę kviečiami sveikatos priežiūros įstaigų vadovai. Su jais aptariamos problemos, naujovės, išklausomi jų poreikiai, pastabos, siūlymai. Toks pasitarimas įvyko ir šią savaitę.
Šį kartą pagrindinis dėmesys buvo skirtas finansiniams dalykams. Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė pristatė 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą, informavo, kokioms priemonėms, didinančioms sveikatos priežiūros veiklos efektyvumą, yra galimybės gauti finansavimą. Įstaigų vadovai išsakė, į kokias programos priemones pretenduoja.
Su gydymo įstaigų vadovais buvo aptartos ir galimybės pasinaudoti 2018 metų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Įstaigų vadovai išsakė savo lūkesčius, pastabas, siūlymus.
UAB Mažeikių psichinės sveikatos centro direktorė Jolanta Akavickienė pateikė informaciją apie alkoholio vartojimo prevencijos programos įgyvendinimą, aptarė savižudybių prevencijos priemones. Direktorė pasigedo didesnio bendradarbiavimo su gydymo įstaigomis, vietos bendruomenėmis ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto