Gydymo įstaigų vadovams – maksimalūs priedai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Antradienį vykusiame posėdyje Savivaldybės taryba išklausė viešųjų gydymo įstaigų, kurių steigėja ji yra, ataskaitas ir patvirtino jų vadovų mėnesinės algos kintamąją dalį. Visi jie gaus maksimalų 40 proc. priedą.
Priimta ir daugiau sprendimų finansiniais bei kitais klausimais.

Priedus nustato steigėjas

Savivaldybės taryba yra keturių viešųjų sveikatos priežiūros įstaigų: Mažeikių ir Sedos pirminių sveikatos priežiūros centrų, Mažeikių ligoninės ir Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro – steigėja. Šių įstaigų vadovų atlyginimas susideda iš pastoviosios ir kintamosios dalies. Teigiamas rezultatas – vienas iš kriterijų, kad vadovai galėtų gauti kintamąją dalį.
Kintamosios dalies dydį vadovui steigėjas nustato, įvertinęs praėjusių kalendorinių metų įstaigos veiklos siekiamų užduočių vykdymą (kiekybinius ir kokybinius viešosios įstaigos veiklos vertinimo rodiklius), ir tvirtina jį vieneriems metams.
Ir anksčiau politikai viešųjų gydymo įstaigų vadovams nebuvo šykštūs – dažniausiai jiems būdavo patvirtinami maksimalūs 40 proc. dydžio priedai.

Nemažai finansinių klausimų

Politikai sprendė ir daugiau finansinių klausimų: pristatyti individualios veiklos, kuria gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą, rūšių 2020 metų fiksuoto pajamų mokesčio dydžiai, kai kurie gyventojai atleisti nuo socialinio būsto nuomos mokesčio, biudžetinėms įstaigoms valdyti patikėjimo teise perduotas turtas, paskirstytos Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos ir kt.
Priimti sprendimai, kurie svarbūs žemės naudotojams. Gera žinia, kad bendras mokestis už žemę ir jos nuomą nekils. Nors kai kurių rūšių sklypų mokestinės vertės ir didėjo, tačiau, kad naudotojams nereikėtų mokėti daugiau, sumažinti tokių sklypų mokesčio tarifai.

Išrinkti delegatai

Posėdyje patvirtinta šios kadencijos nuolatinė Savivaldybės tarybos veiklos
reglamento redakcinė komisija, kurioje dirbs septyni žmonės – tarybos nariai, Savivaldybės administracijos atstovai. Komisijai vadovaus vicemerė Sigutė Bernotienė.
Į Lietuvos savivaldybių asociacijos narių suvažiavimą nuspręsta deleguoti merą Vidmantą Macevičių, tarybos narius Liną Rimkienę, Antaną Tenį ir Rimantą Gramą.
Telšių regiono plėtros taryboje mūsų savivaldybei atstovaus V. Macevičius, Ona Kelpšienė ir Antanas Tenys.
Į Šiaulių teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybą deleguota ir praėjusią kadenciją joje dirbusi Irena Macijauskienė, į ligonių kasos taikinimo komisijos rinkimus – Darius Ereminas.

One Reply to “Gydymo įstaigų vadovams – maksimalūs priedai”

  1. nesvarbu parašė:

    tai kas pasikeitė po rinkimų ? Vėl priedai kosminiai ?Reikės darželio auklėtojoms kelis eurus pridėti-šauks,kad nėra lėšų.Mokyklos uždaromos….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto