Gyventojai – akys, pareigūnai – rankos?

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Viekšniuose vykusiame susitikime gyventojai negailėjo akmenukų į policijos pareigūnų daržą. Pastarieji neliko skolingi – esą daug negerovių kyla ir dėl visuomenės abejingumo.
Vis tik didelių konfliktų, aistrų išvengta. Išsiskirstyta sutarus ieškoti galimybių drauge spręsti dėl bendruomenės saugumo kylančias problemas.

Seimo nario iniciatyva

Seimo nario Kęstučio Bartkevičius iniciatyva policijos pareigūnų susitikimas su Viekšnių gyventojais vyko jau antrą kartą.
Parlamentaras „Santarvei“ teigė, kad sumanymą organizuoti susitikimus vietoje lėmė Viekšnių bendruomenės tarybos prašymas atkreipti dėmesį į  kriminogeninę situaciją seniūnijoje bei per priėmimus išsakytos gyventojų mintys.
„Raštai raštais, bet betarpiškas bendravimas su bendruomenės nariais yra pozityvus dalykas. Išsišnekame, pasakome, kuo galima padėti. Žmonių išsakytos mintys padeda ir priimant teisės aktus Seime“, – apie tokių susitikimų naudą „Santarvei“ kalbėjo Seimo narys.
Politikas pastebėjo, kad tokie susitikimai labai reikalingi, nes kuo daugiau žmonės bendraus, tuo labiau susivienys.

Pažadą dėl etatų tesėjo

Viekšnių seniūnas Kornelijus Kryžius taip pat pastebėjo, kad tokie susitikimai palieka vienokį ar kitokį pėdsaką.
Viekšniškiai ne kartą buvo kėlę klausimą dėl to, kad tokiai didelei, plačiai išsibarsčiusiai seniūnijai, kurioje vien kelių tinklas – 300 kilometrų, neužtenka vieno apylinkės seniūno, tačiau antras etatas atsirado tik po praėjusiais metais įvykusio susitikimo.
„Komisaras išpildė viekšniškiams duotą pažadą. Bet yra vienas niuansas. Kaimiškajai teritorijai  paskirtas kinologas. Mano nuomone, vienu momentu dirbti ir kinologu, ir inspektoriumi turėtų būti sudėtinga“, – kalbėdamas su „Santarve“ samprotavo seniūnas.

Akmenukai į pareigūnų daržą

Tačiau viekšniškiai susitikime su policijos komisariato vadovais neskubėjo dėkoti už tai, kad seniūniją jau aptarnauja du apylinkės inspektoriai.  Ne kartą iš salės nuskambėjo replikos, kad gyventojai jų nepažįsta arba retai mato.

Plačiau skaitykite šeštadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Gyventojai – akys, pareigūnai – rankos?”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Nejuokinkit ir neklaidinkit skaitytojų, „veterane“. Ne taip jau senai Viekšniuose buvo apie 16 „taškų“, kuriuose bet kokiu paros metu pijokėliai įsigydavo samagono, pilstuko, kontrabandinių rūkalų ir gėrimų… Jokia čia paslaptis. Paklauskite eilinio miestelio pijokėlio ir jis jums tai patvirtins. Gi pradėjus dirbti apyl. inspektoriui G. Paulauskui „užsiraukė“ visi „taškai“… kasdien matome vieną, o kartais ir du patruliuojančius ekipažus miestelyje ir jo apylinkėse. Prie kiekvieno namo ar gatvės po patrulį nepastatysi, juolab, kad minėtam apyl. inspektoriui dar skiriama aptarnauti ir kitas rajono seniūnijas…
  Leiskite paklausti, ką gero nuveikė Viekšnių bendrumenės ale vadovai? Rėkia „veteranas“, kad pastatyti draudžiantys ženklai vietose, kur aplink gyvena žmonės, nori poilsio, o ne klausytis triukšmo… Ar bendruomenės veikėjai siekė, kad prof. mokyklos patalpose galėtų jaunimas rengti diskotekas, pažaisti krepšinį, tinklinį, stalo tenisą…??? Reikalauja bendruomenės veikėjai iš policijos, o KĄ PADARĖ PATYS??? N I E K O !

 2. veterans parašė:

  Nuimkit susikta zenkla estradoj. A jus tupi esat? Kur vieksniskiam stovet bereik. Duokit Vieksniu jaunimui aikstele kurioje galetu pasibuti o ne eiti po tiltu ar dar kokia landyne. Aciu tiems kurie gadina jaunima !

 3. bendradarbiaujantis su Viekšnių apylinkės inspektoriais parašė:

  Noriu užtarti ir padėkoti Viekšnių miesto inspektoriui G. Paulauskui už nuolatinį bendradarbiavimą ir už pagalbą padedant spręsti iškilusias problemas. Manau, kad straipsnyje yra daug netiesos. policijos pareigūnas (-ai) yra dažnai matomas (-i) Viekšniuose, kai iškyla problemos. Neteko nė karto nusivilti paprašius pareigūno pagalbos. Gerbiamas Giedriau, tikiu, kad straipsniu Jūs nusivylėte, bet nekreipkite dėmesio į tai, ką šneka bendruomenių atstovės. Juk puikiai visi suprantame ir matome Jūsų sunkų darbą ir rezultatus Viekšnių mieste. O jei yra žmonių, kurie Jūsų nemato ar nepažįsta, vadinasi policijos pareigūno pagalba ir nebuvo reikalinga. Sėkmės Jums darbe. ;-)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto