Gyventojai pradėjo deklaruoti pajamas ir turtą

Pernai mažeikiškiams buvo grąžinta daugiau nei 1,7 mln. eurų permokos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį startavo gyventojų pajamų ir turto deklaravimas. 1,8 mln. šalies gyventojų Elektroninio deklaravimo sistemoje rado jau suformuotas preliminarias gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas už 2017-uosius metus.
Visiškai užpildytos deklaracijos, kurias mokesčių mokėtojams reikia tik pateikti, šiemet paruoštos 1,3 mln. gyventojų.
Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskrityse deklaracijos suformuotos 360 tūkst. gyventojų.

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad šiais metais deklaravimo naujovės aktualios tik nedidelei daliai žmonių.
Viena iš naujovių ta, kad šiais metais apsidraudę gyvybės draudimu ar papildomai kaupiantys III pakopos pensijų fonduose asmenys 15 proc. gyventojų pajamų mokesčio galės susigrąžinti nuo bendros gyvybės draudimo įmokų ir/ar įmokų į pensijų fondus išlaidų sumos, neviršijančios 2 tūkst. eurų, o dėl tokių įmokų sumokėjimo grąžintina pajamų mokesčio permokos suma bus ne didesnė kaip 300 eurų.
„Svarbu pažymėti ir tai, kad mokesčių mokėtojai, kurie deklaruoja mokėtiną gyventojų pajamų mokestį, jo nepamirštų ir sumokėti iki gegužės 2 dienos, nelaukdami valstybinės mokesčių inspekcijos deklaracijos patvirtinimo“, – išplatintame pranešime akcentuoja Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktorė Laimutė Mačernienė.
Asmenims, pasinaudojusiems gyventojų pajamų mokesčio lengvata, Valstybinė mokesčių inspekcija permoką grąžina iki liepos 31 d.
Pernai mažeikiškiams buvo grąžinta daugiau nei 1,7 mln. eurų permokos.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Gyventojai pradėjo deklaruoti pajamas ir turtą”

  1. Ogi? parašė:

    Ogi,ar kartais Artūras Mažeikis,ne jo gyminaitis ?:D

  2. idomu parašė:

    O ponas Mazeikis is Mazeikiu vandenu irgi deklaruos savo turta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto