Gyventojai skundžia, tikrintojai neranda pažeidimų

Statybų pradžioje sudarkytą aplinką ir šaligatvį statybininkai yra įsipareigoję sutvarkyti ir atstatyti. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Laisvame plote prie Žemaitijos ir Ventos gatvių sankryžos šiemet prasidėjusi statyba privertė sunerimti aplinkinių daugiabučių namų gyventojus.
Statybvietės kaimynai domėjosi, ar po jų langais neiškils didžiulis statinys, statybininkams priekaištavo dėl sudarkytos gyvenamosios aplinkos. Purvo klampyne virtusį Ventos gatvės šaligatvį buvo sunku įveikti ir praeiviams.
Dėl mažeikiškių skundų statybvietė sulaukė statybas kontroliuojančių institucijų dėmesio.

Statomo pastato savininkas Gytis Radžiūnas „Santarvei“ patvirtino sulaukęs dėmesio iš įvairių valstybinių institucijų ir įvairių patikrinimų. Kol kas jokių pažeidimų niekas neužfiksavęs. Kitaip ir būti negalėję, nes visi dokumentai tvarkingi ir patvirtinti pagal atitinkamus įstatymus, – teigė G. Radžiūnas.
Tai patvirtino ir Mažeikių rajono savivaldybės vyriausioji architektė Daiva Štakonaitė. Pasak jos, detalusis planas buvo patvirtintas ir gyventojams pristatytas daugiau nei prieš dešimtmetį, todėl atskiro svarstymo ar gyventojų sutikimo nereikėję.
„Tiek metų tame miesto pakrašty nieko nevyko, gal dėl to dabar gyventojams ir kilo įvairių klausimų“, – sakė D. Štakonaitė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

11 Atsakymų į “Gyventojai skundžia, tikrintojai neranda pažeidimų”

 1. VBS parašė:

  Naktinis klubas bus ten.

 2. Vardas (neprivalomas) parašė:

  Kuom skiriasi bananų respublikos nuo civilizuotų šalių?civilizuotose šalyse išrinkti į valdžią bent jau stengiasi dirbti rinkėjų labui.atsilikusiose bananų respublikose turintys pinigų į valdžią sukiša prostitutes-iškamšas,kurios už pinigus tarnauja jiems.pabandykime įsivaizduoti,kas būtų,jei civilizuotoje šalyje gyventojams prieš langus pastatytų sieną.kas tą palaimino,patys ne vienerius metus žiūrėtų į sieną.bet čia ne civilizuota ir teisinė respublika.

 3. Jonis parašė:

  Ir visas tas purvynas paskui po visa miestą išvežiojamas ,siaip jau ponai valdininkai /nors man atrodo jusu lygis liko tu kolūkio fermos darbuotoju/normaliose šalyse tokioj vietoj visa laika važinėtų spec masina kuri plautų ir šluoti ta purvą nuo asfalto ,ai jus kai fermose mėšlą mezet tokiu dalyku nebuvo dar ,tai mokinkites ,ar jus visiškai buki,nu nemokat nesugebat dirbti savo nu tai eikit atgal karviu ganyt negi nebus normaliu zmoniu kurie uz jusu algas nesugebės normaliai dirbti savo darbo .P.Mere nu nejaugi negalit paimt šluotos ir visuos tos veltėdžius su Zulpa priešaky iššluoti ?Blyn kaip šimtą metu atgal pro statybvietė be guminiu batu nepraeisi .Toks įspūdis kad ne savivaldybe o nevykėliu sambūris .

 4. Ilona parašė:

  O tai ka ten stato?

 5. Stabdys parašė:

  Neleiskim,stabdykim,protestuokim,skuskimes,pavydekime,isardykime,nugriaukime taip skamba is lietuvio lupu jau 27 metus.Bukime bananu salis.

 6. juonis parašė:

  Sudarkyta veja, jie privalo sutvarkyti baigus statybos darbus :) taip kad neprakaituokit

 7. E.V. parašė:

  Tikrintojai neranda įrodymų, o fotografas rado ir įrodė – žalia veja išdarkyta.

 8. Juone parašė:

  Swedbanka

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  tulika

 10. As parašė:

  Sodo ir darzo reikmenisg

 11. O parašė:

  Ka ten stato?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto