H. Nagio bibliotekoje atidaroma vaikų piešinių paroda ir rodomas filmas, skirtas unikaliam donorystės ir transplantacijos procesui

Gegužės 29-ąją 12 val. Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NTB), Mažeikių rajono savivaldybė ir Henriko Nagio viešoji biblioteka visus mažeikiškius ir miesto svečius kviečia į atveriamą unikaliam donorystės ir transplantacijos procesui skirtą vaikų piešinių parodą „Dovanoti gera!“ bei dokumentinio filmo „Prisikėlimas“ peržiūrą.

„Svarbiausia, kad visuomenėje būtų kalbama apie organų ir audinių donorystę – nesvarbu, kokia forma – žodžiu, piešiniu ar filmu, – juk mūsų apsisprendimas gali išgelbėti 7 gyvybes. Labai tikimės, kad bibliotekos svečiai ne tik pamatys jaunųjų kūrėjų darbus, bet ir susimąstys apie vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų“, – sako NTB vadovė Audronė Būziuvienė.
Parodos atidarymo metu lankytojai galės pabendrauti su NTB komanda, išgirsti visus atsakymus apie organų donorystę ir transplantaciją ir užpildyti prašymą Donoro kortelei gauti – tad prašome nepamiršti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

Renginio metu taip pat bus rodomas LRT Dominyko Kubiliaus su komanda sukurto dokumentinio filmo „Prisikėlimas“ I dalis. Šios dalies pagrindiniai herojai mažeikiškiai – vyras, kuriam būtina širdies transplantacija ir Mažeikių rajono savivaldybės tarnautojai, kurie padeda sunkiai sergančiam ligoniui trumpiausiu įmanomu laiku iš Mažeikių atvykti į Vilnių, kad jam būtų atlikta transplantacijos operacija.
Vaikų piešinių parodą „Dovanoti gera!“ bibliotekos lankytojai galės apžiūrėti visą birželio mėnesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto