Į „Dainų dainelės“ didžiąją sceną keliaus ir būrys mažeikiškių

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos merginų vokalinis ansamblis „Incanto“. Nuotr. iš gimnazijos archyvo

Paaiškėjo sausio 17 d. Plungėje vykusio Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ regioninio etapo rezultatai.
Televizijos etapo koncertuose bus galima pamatyti nemažai mūsų rajono jaunųjų dainininkų pasirodymų.

Regioniniame konkurso etape dalyvavo 12 kolektyvų bei solistų iš Mažeikių rajono.

Vertinimo komisija, išklausiusi Plungės, Telšių, Mažeikių rajonų ir Rietavo dainorėlių pasirodymus, vadovaudamasi konkurso nuostatais, pagal dalyvių amžiaus grupes nustatė pereinamuosius balus solistams, duetams, tercetams, kvartetams ir didesniems ansambliams.

Kitame Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso „Dainų dainelė“ etape – televizijos koncertuose, kurie vyks vasario–gegužės mėnesiais Vilniuje, iš mūsų rajono dalyvaus keturi solistai: Rustė Valantinavičiūtė, lankanti Mažeikių lopšelį-darželį „Gintarėlis“ (vadovė – mokytoja Roma Skirmontienė), Vytauto Klovos muzikos mokyklą lankančios Lėja Pečiulytė (Ramunė Šakinskienė) ir Saulė Činčiukaitė (Eridana Tallat-Kelpšienė) ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinė Tėja Stapušaitytė (Lina Rupšienė).

Į kitą konkurso etapą pateko Ūlos Gaižauskaitės ir Egdūnės Unės Pociūtės duetas. Mergaitės lanko Vytauto Klovos muzikos mokyklą, jų mokytoja – R. Šakinskienė.

Ne pirmą kartą televizijos koncertuose ir jų filmavimuose dalyvaus Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos atstovai – merginų vokalinis ansamblis „Incanto“, vadovaujamas Natalijos Dapšienės, ir vaikinų ansamblis „BROS“ (vadovas – Laimonas Terasius).

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų ansamblis „BROS“. Nuotr. iš gimnazijos archyvo

14 Atsakymų į “Į „Dainų dainelės“ didžiąją sceną keliaus ir būrys mažeikiškių”

 1. Baron Münchhausen von Bugenen parašė:

  Gal pirma galėtų „Už taiką“ kolchozo kultūros namuose, raštinėje, parepetuoti ir kaimiečius, ypač bugeniškius palinksminti? O tai dabar sau stovi, liūdi tokie vieniši ir visų apleisti: https://www.youtube.com/watch?v=AwS7zSiTt8A

  1. Anonimas parašė:

   Tai įsteikit ten barono Miunchauseno muziejų ir nebebus nei liūdni, nei apleisti..

   1. Baronas Miunhauzenas parašė:

    Jūsų patarimas išties geras kurti barono muziejų “Už taiką” visame pasaulyje kovojusio kolchozo raštinėje Bugenių kaime, Mažeikių apskrityje. Antrame pastato aukšte galėtų oligarchai įkurti šikarną viešbutį su Pinčiuko raudonojo malūno sparnais, o ir kolūkio kumetyno pastatas vis dar tebestovi ir dūmelis teberūksta – gražu. Kumetyne galėtų būti įkurtas viešbutukas ir prastuomenės atstovams. Taip pat ten tebėra ir užakęs tvenkinukas, kurį reiktų išvalyti ir sutvarkyti, kuriame nuo aistrų įkaitę viešbučio vyriokai ir moteriškaitės galėtų jame atvėsti. Taip pat Bugeniškoji Miunchauzeno versija galėtų žadinti ir ne vienam bugeniškiui lakią vaizduotę, o, manau, ir Mažeikių humoristai prie šito prisidėtų. Atpalaiduotų žmones nuo dabartinio pasaulio rūpesčių ir būsimų negandų – padėtų atsipalaiduoti ir geros muzikos iš senos, senos vinilinės plokštelės pasiklausyti. Aišku, pirmiausia reiktų ten surinkti padangas ir kitą baraklo, keliantį pavojų aplinkai. Apkritai, kad dabar ten esanti baisi netvarka nedarytų gėdos Mažeikių apskričiai.

   2. Baronas Miunhauzenas parašė:

    Be oligarchų paramos ir pritarimo mažai kas gautųsi. Reikia visiems urmu kreiptis į Aukščiausiąją oligarchijos ministeriją Vilniuje, gal pagelbėtų ir išsaugotų šlovingą kolchozo garbę. Vien idėja toli nenueisi – Bugeniuos arba Mažeikiuose greit užbuksuosi ir į griovį su visomis savo idėjomis nuvairuosi.

    1. Anonimas parašė:

     Baronu juk jūs apsiskelbėt, tai ir rūpintis savo baronija turėtumėte pats. Prie ko čia valdžia? Bet, kaip suprantu, tik kritikuoti sugebate :-)))

     1. Baron Münchhausen parašė:

      Nes tai lengviausia… Nieko neveikti ir visus į šuns dienas dėti. Mes jau tokie, o kaipgis.

 2. Nijole B. parašė:

  Didžiausios sekmės, mergaites!

 3. Nijole B. parašė:

  Didžiausios sekmės!

 4. Irena parašė:

  Kiek dar nepatenka vaikų su gražiais balsais į įvairias perklausas,nes dėdės ir tetos iš visokių ale ,,komisijų,,savo vaikus ir draugų vaikus įkiša,žinoma ne už ačiū ,viską sprendžia pinigai,tik kažkodėl pasenę visi varo į slaugos namus,kažkaip ir vaikams ir draugams senatvėje nereikalingi tampa,ir babkes nepadeda,jei jos dar yra

  1. Sigitas parašė:

   Rašai, ponia, kad rašytum absoliučiai nežinodama kaip viskas vyksta, vietoj to, kad pasidžiaugtum Mažeikiečių laimėjimais (net septyni kolektyvai dainuos TV)

   1. Sigi ,ar prisimeni bajerį, berods Nagienės dukra taip pat dainavo? Ar buvo taip? parašė:

    Privalo dainuoti visi ,kas turi balsą ,klausą ir kt. parametrus. Džiuginti mus. Ir galėtų patylėti tie ,kurie neturi tų parametrų.

 5. Gražina parašė:

  Šaunuolės mergaitės!

 6. Birutė parašė:

  Incanto tobulos! Linkiu sėkmės ir toliau!

 7. Milda parašė:

  Patys nuosirdziausi sveikinimai skrieja dainorėlians ir jų nenuilstantiems vadovams !!!!💐

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto