Į gatves vėl kviečia Gatvės muzikos diena

Redakcijos archyvo nuotr.

Aštuntoji Mažeikiuose Gatvės muzikos diena atlikėjų – muzikantų, dainininkų, šokėjų ir kitų žanrų menininkų, mažeikiškių – žiūrovų ir palaikymo komandų, Laisvės gatvėje vėl laukia ateinantį šeštadienį.
Šiomis dienomis tebevyksta norinčių pasirodyti šioje muzikos šventėje atlikėjų registracija.

Laukiama menininkų

Trečiadienį iki pietų jau buvo užsiregistravę per dvidešimt kolektyvų ir pavienių atlikėjų, norinčių pasirodyti Gatvės muzikos dienoje. Vienas iš šios šventės organizatorių Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų pirmininkas Eduardas Vaičiulis teigė, kad Laisvės gatvėje šeštadienį laukiama ne tik muzikantų, bet ir kitų sričių menininkų, galinčių savo gebėjimus demonstruoti viešai.
„Šventėje jau įpratome matyti šokėjus, šiemet prisidės Burbuliatorius, žada atvykti folkloro atlikėjai, planuojama daugiau liaudiškos muzikos kolektyvų. Vaikams, kaip visada, gimtadienį rengia Daiva Pamaiva. Laiko dar turim, belieka laukti vieno – gero, palankaus oro“, – kalbėjo E. Vaičiulis.

Tebevyksta registracija

Šeštadienį muzika skambės Laisvės gatvėje nuo „Topo centro“ iki Vasario 16-osios gatvės. Atlikėjai, kiti šventės dalyviai išsidėstys dvylikoje gatvės vietų. Šventės organizatoriai žada, kad mažeikiškiai išgirs įvairių žanrų – roko, gospelo, džiazo, folkloro, klasikinės, liaudiškos bei vaikams skirtos muzikos.
Gatvės muzikos dalyvių šiemet laukia apyrankės su šios šventės ženklais.
„Norinčiųjų dalyvauti gatvės muzikos šventėje dalyvių registracija tebevyksta, tad ne tik patys registruokitės, bet pakvieskite dalyvauti ir savo draugus. Jei sugalvosite muzikuoti ateiti paskutinę dieną, užsiregistruoti galėsite tiesiog šventės vietoje“, – kvietė E. Vaičiulis.
Registracija ir informacija interneto puslapiuose: www.gmd.lt arba www.gmdmazeikiai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto